Kaspersky telefona şifre koydu

bozkurt11

Hectopat
Yer
Ankara
Biraz degisik gelebilir ancak Kaspersky telefonuma sifre koydu. Kaspersky'i silerken telefon kapandı. Pin vardı ve ben bu pinin ne oldugunu bilmiyorum.
Ne yapmam lazım?

Son düzenleyen: Moderatör:

Girip mail ve şifre ile giriş yapın, şifre hatırlamıyorsanız sıfırlayın, SMS doğrulaması isterse SIM kartı çıkartıp farklı cihaza takıp SMS'i alın, ardından giriş yapıp cihazlar listesinden mobil cihazınızı bulun ve kilidi kaldırın.

Dediginizi yaptım ancak degistiremiyorum.
Bunu baska bir telefondan etkinlestirsem bunada yansarmı.

Dosya Ekleri

• resim_2022-08-18_234307143.png
    resim_2022-08-18_234307143.png
    60,9 KB · Görüntüleme: 31
Telefon gerektiriyor onları yapmak icin baska bir telefondan onu etkinlestirsem olur mu?

Cihasın baglantısı kes diye bir şey var o ise yararmı.
O cihazı doğrudan hesaptan kaldırır, kilidi açıp açmayacağı hakkında net bilgim yok maalesef.

@Murat5038 siz ne düşünüyorsunuz?

Bu anti/theft özelligindeki sifre neye göre oluyor randomu.
Hayır sizin belirlemeniz gerekli, cihazı bir şekilde çalıntı moduna almışsınız ve belirlediğiniz şifre ne ise onu girmeden açılmayacak. Bu yüzden MyKaspersky üzerinden kaldırmanızı söyledim şifreyi bilmiyorsanız.

Risk alıp cihazın baglantısını kestim ve olmadı format atcaktım ancak hata veriyor hatayı tam olarak hatırlamıyorum ancak şu an ortada indirme resmi ve downloading yazıyor ve altında do not turn of target yazıyor ve ekranın ubur kısımları mavi 4-5 saatdir bu ekranda telefon cok ısındı bu ekrandan cıkılmıyor bataryasını cıkarcaktım ancak bataryası cıkmıyormuş telefon cok sıcak nasıl kapatabilirim bu ekranı ve nasıl format attacagım

Geri
Yukarı