Kaspersky Total Security internetten Key alınır mı?

Madlios

Hectopat
Yer
Kocaeli
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhabalar,
İnternette Kaspersky Total Security 1 kullanıcı 1 yıl 80 TL'den satılmakta, kendi başına kendi sitesindeki fiyatı 160 TL fiyatında.
Sizce internetten mi almalıyım? Yoksa kendi sitesinden satın alınır mı?
Önceliğim şu an bana olabildiğince ucuz gelmesi. Yabancı sitelerde daha güvenceli bir Key olursa oradan da alabilirim.
Sizce ne yapmalı mıyım? İnternetten Key satın alırsam bir sıkıntı yaşar mıyım?

Ürün link (paylaşmam bildiğim kadarıyla yasak değil, o yüzden linki paylaşıyorum):

Bu arada satıcıda 534 adet değerlendirme bulunmakta, bu da bana bir tık gücen veriyor tabii.

2 yıldır Kaspersky kullanıyorum. İki sefer böyle key ile aktive etmiştim. Birinde sorun çıktı Gittigidiyor'dan almıştım. Satıcıya söylediğimde yeni key gönderdiler ve çözüldü sorun.

Yorumlar iyi gibi görünüyor ve Hepsiburada güvenilir bir yer bir sorun yaşarsanız yardım alabilirsiniz kolay bir şekilde.

Merhabalar,
İnternette Kaspersky Total Security 1 kullanıcı 1 yıl 80 TL'den satılmakta, kendi başına kendi sitesindeki fiyatı 160 TL fiyatında.
Sizce internetten mi almalıyım? Yoksa kendi sitesinden satın alınır mı?
Önceliğim şu an bana olabildiğince ucuz gelmesi. Yabancı sitelerde daha güvenceli bir Key olursa oradan da alabilirim.
Sizce ne yapmalı mıyım? İnternetten Key satın alırsam bir sıkıntı yaşar mıyım?

Ürün link (paylaşmam bildiğim kadarıyla yasak değil, o yüzden linki paylaşıyorum):

Bu arada satıcıda 534 adet değerlendirme bulunmakta, bu da bana bir tık gücen veriyor tabii.

Hocam almanıza gerek yok forumda paylaşılmıştı geçerli Key ona bir göz atın isterseniz. Bulursam linkini atarım.

Hocam almanıza gerek yok forumda paylaşılmıştı geçerli Key ona bir göz atın isterseniz. Bulursam linkini atarım.
evet konu oluşturduktan sonra fark ettim ben de
3 ay o anahtarı kullandıktan satın almak gerçekten mantıklı olacaktır fakat merak ettiğim şey gerçekten üst üste kullanılabiliyor mu?

Mümkünse forumda paylaşılan konunun linkini atabilir misiniz? Sürem bitince 3 ay onu kullanıp yeni Key alayım.

Geri
Yukarı