Kaspersky Total Security OEM lisans kodu

BrkOz

Kilopat
Daha fazla  
Şu an Kaspersky Free kullanıyorum. Kaspersky Total Security için en ucuz lisans kodunu nereden alabilirim? 1 PC - 1 Kullanıcı. Windows 10 OEM lisans anahtarları gibi bu güvenlik yazılımının da OEM anahtarları oluyor bildiğim kadarıyla. Önerilerinizi bekliyorum.

En güvenilir kendi sitesinden alırsınız. Öbür lisanslar için iyidir veya şöyledir böyledir diyemeyiz. Antivirüs yazılımları gibi programları yalnızca kendi sitelerinden almanızı öneririm.
Çok pahalı, bilirsiniz. Belki kullanan, sorun yaşamayan vardır diye sordum.

Kaspersky çok güzel bir antivirüs yazılımı fakat sistemi fazlasıyla yoruyor.Bilgisayarınızın donanımı yeterli değilse tavsiye etmem, onun yerine güncel bir windows defender ve biraz daha bilinçli internet kullanımı işinizi görecektir diye düşünüyorum.

Kaspersky çok güzel bir antivirüs yazılımı fakat sistemi fazlasıyla yoruyor.Bilgisayarınızın donanımı yeterli değilse tavsiye etmem, onun yerine güncel bir windows defender ve biraz daha bilinçli internet kullanımı işinizi görecektir diye düşünüyorum.
Sistemim yeterli ve Kasperskyden memnunum açıkçası. O yüzden lisans almaya karar verdim. Malum, lisans olmadan ayarlar özelleştirilemiyor. lisans bulursam kullanacağım.

Ben uzun zamandır BitDefender kullanıyorum. Eğer tercih ederim diyorsan 3 aylık lisansını 2-4₺ gibi bir fiyata alıyorum ben.

Son düzenleme:
Ben uzun zamandır BitDefender kullanıyorum. Eğer tercih ederim diyorsan 3 aylık lisansını lisansı 2-4₺ gibi bir fiyata alıyorum ben.
30 liraya 6 aylık lisans buldum şimdilik Kaspersky kullanacağım. Lisans bitiminde denemek için konuya alıntı yaparım, teşekkürler.

30 liraya 6 aylık lisans buldum şimdilik Kaspersky kullanacağım. Lisans bitiminde denemek için konuya alıntı yaparım, teşekkürler.
Link atar mısın? Biz de faydalanalım.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı