Kaspersky ücretsiz sürüm iyi midir?

Meraklı1kişi

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar flash bellek temizlemek istiyorum. Kaspersky'ı önerdiler sizce iyi midir ve işimi görür mü? Yardımcı olursanız sevinirim.

İyidir ve güvenilir. Yıllardır kullandığım program. Bir sorun yaşamadım.

Ücretsiz sürümünden bahsediyorsunuz değil mi? Okulumuzun bilgisayarlarında çok fazla virüs var ve flashın içinden bazı dosyalarıma erişmem lazım. Bunun için de hem bilgisayara virüs bulaştırmadan hem de o dosyaları almak için işime yarar mı?

Virüs temizleme işlemini nasıl yapacağımı detaylı anlatırsanız sevinirim.

Yani demek istediğim free antivürüs bu işlemi yapabilirmi ? Bilgisayarıma virüs bulaşsın istemiyorum .

Son düzenleme:
Yeterli seviyede, eğer cidden riskli bir işlem yapıyorsanız bazen sadece ücretsiz Kaspersky programı yeterli olmayabilir. Flash bellek ile taşıyıp risk almak yerine ücretsiz dosya paylaşım sitelerine dosyaları yükleyerek aktarım yapabilirsiniz.

Riskli bir işlem derken kastınız nedir?

Yani virüsler ciddi seviyedeyse hem ücretsiz Kaspersky hem de komple Kaspersky programı yeterli olmayabilir.

Ama tamamende korumasız değildir çoğu zaman koruma sağlar. Yani sizi korkutmak istemem açıkçası. Eğer yine de USB üzerinden aktarma yapmak istiyorsanız Kaspersky'ı kurun korumayı aktive edin ve USB belleğinizi takın ardından sürücünüze sağ tıklayıp Bu Diski Tara'yı seçin.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı