Kaspersky ücretsiz sürümünün süresi mi var?

@egediyentavuk, o hâlde tekrardan anlatabilirim.

Şu anda Kaspersky Security Cloud Personal'ın 30 günlük deneme süresinden 8 gün kalmış olarak gözüküyor. 8 gün sonra Kaspersky Security Cloud Personal'a sunulan özellikler, deneme süresi bittikten sonra bir daha sunulmayacak ve hepsi devre dışı kalacak. Ayrıca deneme süresi bittikten sonra da Kaspersky Security Cloud Free kullanmaya devam edeceksiniz. My Kaspersky hesabınız bağlı kaldığı sürece ücretsiz olan tüm özellikleri kullanabileceksiniz.

@egediyentavuk, o hâlde tekrardan anlatabilirim.

Şu anda Kaspersky Security Cloud Personal'ın 30 günlük deneme süresinden 8 gün kalmış olarak gözüküyor. 8 gün sonra Kaspersky Security Cloud Personal'a sunulan özellikler, deneme süresi bittikten sonra bir daha sunulmayacak ve hepsi devre dışı kalacak. Ayrıca deneme süresi bittikten sonra da Kaspersky Security Cloud Free kullanmaya devam edeceksiniz. My Kaspersky hesabınız bağlı kaldığı sürece ücretsiz olan tüm özellikleri kullanabileceksiniz.
Otomatikman Free'ye geçecek yani anladığım kadarıyla

@egediyentavuk, deneme süresi bittikten sonra ücretsiz sürüme direkt geçmesi gerekiyor. Daha önceden Kaspersky Security Cloud Personal deneme süresini kullandıktan sonra sürem bittiğinde, direkt olarak ücretsiz sürüm olan Kaspersky Security Cloud Free'ye geçişim sağlanmıştı. İlk mesajımda da tam bu durumdan bahsediyordum işte. İstersen o kısmı tekrardan alıntı yapayım.
Kaspersky Security Cloud Personal ürününün deneme sürümünü kullandıktan sonra Free sürümüne geçiş yapmam için öneride bulunmuştu. Ben de direkt olarak ücretsiz sürümüne geçmiştim. Son zamanlarda da "Bu şekilde bir geçiş söz konusu mudur?" diye düşünüyorum fakat kesin olarak bilmiyorum. Eğer deneme süreniz bittikten sonra Kaspersky Security Cloud Free paketine geçişinize izin verilmezse, Kaspersky Security Cloud Personal'ı kaldırıp yeniden yükleyebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı