Kaspersky ürünlerinde %50 indirim

Kaspersky VPN nasil? 1 yildir ProtonVPN kullaniyorum ve fiyati yuzunden Kaspersky'a gecebilirim. Hiz ve sunucu bollugu nasildir?

Kaspersky VPN nasil? 1 yildir ProtonVPN kullaniyorum ve fiyati yuzunden Kaspersky'a gecebilirim. Hiz ve sunucu bollugu nasildir?
İndirimli üyelikler ne yazık ki premium VPN üyeliği yerine ücretsiz VPN üyeliği veriyor. Yani günlük 300 MB ve sadece Türkiye sunucusu. Eğer VPN için alacaksanız direkt Kaspersky VPN üyeliğine bakın. Yıllığı 300 civarıydı.

Ben geçen sene buradan masaüstü bilgisayarım için 50 TL'ye Kaspersky İnternet Security almıştım ve lisansın bitmesiyle beraber kendiliğinden 1 yıl daha uzadı. Format sonrasıda çalışıyor hatta laptopumada aynı key ile kurulum yaptım. :D

Ben geçen sene buradan masaüstü bilgisayarım için 50 TL'ye Kaspersky Internet Security almıştım ve lisansın bitmesiyle beraber kendiliğinden 1 yıl daha uzadı. Format sonrasıda çalışıyor hatta laptopumada aynı key ile kurulum yaptım. :D

Key işine güven olmuyor hesap olması en iyisi sonradan bir şey olursa hesaptan kurtarma kolay oluyor çünkü bu olayı yaşadım. Adamlar çok sefer key verdiler ama tövbe.

Bende aldım ödemeyi çekti fakat kodu mail olarak yollamadı. Sonra mail geldi ödemeniz ulaştı ama kimlik resminizi bize göndermeniz lazım diye. Çok saçma kimliğimi neden istiyorlar. Bende kimliğimi gönderemem iptal edip ücretimi iade edin yazdım ve ücret kartıma iade oldu.

Bende aldım ödemeyi çekti fakat kodu mail olarak yollamadı. Sonra mail geldi ödemeniz ulaştı ama kimlik resminizi bize göndermeniz lazım diye. Çok saçma kimliğimi neden istiyorlar. Bende kimliğimi gönderemem iptal edip ücretimi iade edin yazdım ve ücret kartıma iade oldu.
Kimlik niye istiyorlarki bilen arkadaşlar yazabilir mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı