Kaspersky Ürünlerini Yeniliyor: Standard, Plus, Premium

Mevcut abonelere ücretsiz yükseltme imkanı var:
Internet Security > standard.
Security Cloud personal > Plus.

Fiyatlandırmalar hakkında net bilgi alamadım, muhtemelen mevcut abonelik fiyatlarına göre fiyatlandırma yapılır.

Hocam bende Total Security Premium var plusa geçiş yapabilir miyim?

@Dutchman Kaspersky Basic nasıl olacak bilginiz var mı?
Sitede bununla ilgili bilgiye rastlamadım, Antivirus'un yeni abonelikteki karşılığı da olabilir ücretsiz sürüm de olabilir.
Kaspersky Security Cloud Free hala ücretsiz olarak sunulmaya devam eder mi? Bu yenilikler Security Cloud Free etkiler mi?
Ücretsiz sürümü kaldıracaklarını sanmıyorum, ya Basic pakette gelir ya da Kaspersky Free gibi ayrı bir uygulamada sunulur. KSC Free hiç sonlandırılmayabilir veya, detaylar ilerleyen günlerde netleşir ancak ücretsiz sürümden elde ettikleri veri akışını kesmezler muhtemelen.
Hocam bende Total Security Premium var plusa geçiş yapabilir miyim?
Plus sürümüne şu anda Security Cloud ürününden geçiş yapılabildiği belirtiliyor.
internet ile total aynı olacaksa neden total için fazladan para verdik? Bu son lisans alışım olur.
Total Security'nin ebeveyn kontrolü gibi ek özellikleri var bunlar yeni aboneliklerde de verilecek ek olarak Total Security'de yanlış hatırlamıyorsam çoklu cihaz ve platform desteği alıyorsunuz.
Var olan ürünler yeni tasarıma ne zaman güncellenecek?
Kasım-Aralık aylarında yeni paketler Türkiye'de kullanıma sunulacak.

Geri
Yukarı