Kaspersky ve Windows Defender çakışır mı?

Mr Cabbar

Decipat
Merhaba!
Bu ayarı aktif edersem,

Ekran görüntüsü 2021-01-30 172930.png

Kaspersky ile Windows Defender çakışır mı?

Sorun olmaz hocam. Ben İnternet Security kullanıyorum. Zaten Defender devre dışı kalıyor. İkisi bir arada çalışmaz. Kaspersky devre dışı kalırsa, çalışır. Rahat olun.

Hatta Kaspersky'ı kurduktan sonra Windows Defender'a girerseniz Kaspersky'ı size gösterecektir.(emin değilim)

Hatta Kaspersky'ı kurduktan sonra Windows Defender'a girerseniz Kaspersky'ı size gösterecektir.(emin değilim)
İkisi de ayrı program. Belki de farklı dillerle yazıldılar. Dosyalarının karışması mümkün değil. Defender'a girince Kaspersky arayüzüyle karşılaşamazsın. Sadece herhangi bir antivirüs yükleyince Defender kendini kapatıyor.

Neden kızgın attın? Bak, Defender'a girince Avast çıkmıyor.
1612033140491.png

İkisi de ayrı program. Belki de farklı dillerle yazıldılar. Dosyalarının karışması mümkün değil. Defender'a girince Kaspersky arayüzüyle karşılaşamazsın. Sadece herhangi bir antivirüs yükleyince Defender kendini kapatıyor.

Benim dediğim Defender'ın arayüzü Kaspersky olacak değil, Kaspersky olduğunu algılıyor diyorum ben.

"Hatta Kaspersky'ı kurduktan sonra Windows Defender'a girerseniz Kaspersky'ı size gösterecektir.(emin değilim)"

Pek öyle demedin sanki.

Peki, kabul ediyorum biraz yazım yanlışı olduğunu fark ettim.

Neden kızgın attın? Bak, Defender'a girince Avast çıkmıyor.
Eki Görüntüle 859225

Ben sana Defender güvenlik duvarı demiyorum, ben zaten istesem derimki Windows güvenlik duvarıda çıkıyor ben dedim ki, Windows Defender adamın attığı arayüze bak:

Eki Görüntüle 859231

Bu hiç güvenlik duvarına benziyor mu?(!)

Geri
Yukarı