Kaspersky virüsleri silemiyor

Normal bir kullanıcıysanız Total Security tercih etmeyin zira sizi üzer. Internet Security indirin memnun kalacaksınız.
Steam hesabım değerli biraz ondan indirdim de. 1500 saat Left 4 Dead 2 oynamışım dönüp bakınca ne işsizim diyorum 😂 CS:GO Prime falan var 24 TL iken almıştım. O yüzden yüksek koruma için Total olanı indirdim ancak çok agresif geldi. 10 dakika önce veritabanımı güncelliyorum diyerek WI-FI'yı çökertti.

Steam hesabım değerli biraz ondan indirdim de. 1500 saat Left 4 Dead 2 oynamışım dönüp bakınca ne işsizim diyorum 😂 CS:GO Prime falan var 24 TL iken almıştım. O yüzden yüksek koruma için Total olanı indirdim ancak çok agresif geldi. 10 dakika önce veritabanımı güncelliyorum diyerek WI-FI'yı çökertti.
Total Security de Internet Security de aynı şekilde korur bilgisayarınızı. Total Security istisna durumlar için ek özellikler barındırır ve dediğiniz gibi biraz agresiftir. Internet Security indirin memnun kalacaksınız.

Bilinçsiz kullancıya bir örnek konu sahibi. :) Bilinçsiz birine ne anlatılabilir ki MBAM'ı AV zanneden kişiden.
Konuyu okuyup zararlı bulup silmiyor görenler yanlış akla kapılmasın bilmeyen kullanıcının yaptığı hatalar sadece bunlar.

Bilinçsiz kullancıya bir örnek konu sahibi. :) Bilinçsiz birine ne anlatılabilir ki MBAM'ı AV zanneden kişiden.
Konuyu okuyup zararlı bulup silmiyor görenler yanlış akla kapılmasın bilmeyen kullanıcının yaptığı hatalar sadece bunlar.
MBAM antivirüs olmamasına rağmen bazı durumlarda hata dahi olsa antivirüsler ile çakıştığına denk geldim, bu yüzden de yardımcı olmaya çalışıyorum.

Yardım etmene bir şey demiyorum zaten sadece yanlış bilgiyi öğrenin doğrusunu diye ortaya diyorum.
Çakışmasının nedeni Bir AV'nin yanına free olarka kullanın diyoruz premium olarka kullanırsa aktif kullanım kalkanı oluyor ve o yüzden çakışıyor. Diğer nedeni de bir güvenlik yazılımı olması.

Geri
Yukarı