Kaspersky virüsleri silemiyor

Tam tarama adı üstünde tamamen bir tarama yaptığı için uzun sürecektir. Process Hacker bildiğim kadarıyla hata raporu bulmak için kullanılıyor (yanlış biliyor olabilirim). Malwarebytes pek kullanmam o yüzden tam tarama özelliği var mı bilmiyorum ama eğer varsa tam tarama yap ve bulunan her şeyi karantinaya al ve sil. Çok teşekkür ederim.

Tam tarama adı üstünde tamamen bir tarama yaptığı için uzun sürecektir. Process Hacker bildiğim kadarıyla hata raporu bulmak için kullanılıyor (yanlış biliyor olabilirim). Malwarebytes pek kullanmam o yüzden tam tarama özelliği var mı bilmiyorum ama eğer varsa tam tarama yap ve bulunan her şeyi karantinaya al ve sil.
Hocam mesajda çok minik bi imla hatam varmış alıntıyı silin bence ceza yeme ihtimaliniz var. Düzelttim şu anda. Onun dışında MBAM kullanmaya devam edeceğim sana. Lanet olmasın sana Kaspersky 😁
Herkez öneriyor ama benim hoşuma gitmedi pek. Veritabanı o kadar fazla güncelleniyor ki internet donuyor bildiğiniz. MBAM bana göre daha iyi gibi. Arkada sakin sakin oturuyor. Tarama zamanı gelince Kaspersky'dan daha hızlı ve etkili tarıyor. İşi bitiyor çekip gidiyor. Ayrıca sisteme entegre olmuş ve kendini gizlemiş virüsleri de bulmada gerçekten etkili.

@salihius Son cümlenizde büyük harf ile başlamışsınız ceza yiyebilirsiniz.
Sağolun hocam farkettim. Bu forumun güzel yanı bu işte. Dayanışma ve yardım var kavga yok 😁
Yanlız çözemediğim birşey var. Cümle sonuna emoji attıktan sonra nokta koymamız gerekiyor mu?

Asıl konuya dönersek:
MBAM ile taradığımda herhangi bir virüs bulmadı. Tam tarama yaptım. Kaspersky'ın her şeye virüs demesi ve birçok sıkıntı yapması açısından silmeyi düşünüyorum ancak saçma bir bug oldu galiba 😀
Deneme süresi 30 gündü bildiğiniz üzere. 31 gün oldu ve azalmıyor şu anda. Bunu anlamadım 😁
Dalga geçtiğimi sananlar için:

azalmayan.PNG

Asıl konuya dönersek:
MBAM ile taradığımda herhangi bir virüs bulmadı. Tam tarama yaptım. Kaspersky'ın her şeye virüs demesi ve birçok sıkıntı yapması açısından silmeyi düşünüyorum ancak saçma bir bug oldu galiba 😀
Deneme süresi 30 gündü bildiğiniz üzere. 31 gün oldu ve azalmıyor şu anda. Bunu anlamadım 😁
Dalga geçtiğimi sananlar için:

Eki Görüntüle 644898
Aynısı bende de olmuştu fakat 31 günden sonra 30 güne geri düşmüştü. Olabilecek 2 seçenek var şuan ;

1- Ya bir anda 31 günden her hangi bir güne düşecek.
2- Bedavaya sınırsız Kaspersky'ınız var.
Her hangi bir av kullanmıyorum şuan. Process Hacker'ı virüs olarak bulmasının sebebini bilmiyorum ama Process Hacker hata raporları için kullanılan bir programmış.

Aynısı bende de olmuştu fakat 31 günden sonra 30 güne geri düşmüştü. Olabilecek 2 seçenek var şuan ;

1- Ya bir anda 31 günden her hangi bir güne düşecek.
2- Bedavaya sınırsız Kaspersky'ınız var.
Her hangi bir av kullanmıyorum şuan. Process Hacker'ı virüs olarak bulmasının sebebini bilmiyorum ama Process Hacker hata raporları için kullanılan bir programmış.
Kullanıyorum bikaç gündür azalmıyor. Galiba sınırsız Kaspersky sahibiyim 😂 Neyse bedava verselerde pek hoşuma gitmedi free MBAM ile devam sanırım.

Kullanıyorum bikaç gündür azalmıyor. Galiba sınırsız Kaspersky sahibiyim 😂 Neyse bedava verselerde pek hoşuma gitmedi free MBAM ile devam sanırım.
Kaspersky en iyi antivirüsler sıralamasında başı çeker. Malwarebytes da iyidir ancak Kaspersky çok daha kapsamlı ve kesindir.

Kaspersky en iyi antivirüsler sıralamasında başı çeker. Malwarebytes da iyidir ancak Kaspersky çok daha kapsamlı ve kesindir.
Bana fazla agresif gibi geldi. Daha dün tam tarama yaptım. Birşey de indirmedim. Bugün yeni bir virüs buldu? MBAM daha az false-positive verdi gibi. Kaspersky'e güvenemedim. Crack olarak birşey yüklü yok sanırım. Sadece Adobe premier pro var. Oda virustotalda temizdi gayet. Neyse crack'e destek yokçular gelecek şimdi. Kısaca Kaspersky sarhoş gibi birşey 😂
Yahu yazdıktan sonra farkediyorum hatalarımı da. Moderatörler görmeden düzeltiyorum sorun olmaz heralde 😀

Geri
Yukarı