Kaspersky virüsü tamamen siler mi?

Farkındayım. Düşünceleriniz çok güzel. Belirtmek istediğim bir çok güçlü yazılım bile zararlı olarak engellemiyor. O yazılımların amacı sadece zararlıları engellemek diyorum. İDM Trial Reset dosyasında zararlı bulunmadığı için doğal olarak hiç bir şey yapmıyor.

Ve Avast önermiyorum.
Benim bildiğim kadarıyla piyasada kırılmamış tek virüs programı Bitdefender ayrıca sağladı koruma inanılmaz denebilecek kadar iyi sistemi de yormuyor. Zaten genel olarak çok bilinen firmalar rahatlıkla kırılmış oluyor.

Benim bildiğim kadarıyla piyasada kırılmamış tek virüs programı Bitdefender ayrıca sağladı koruma inanılmaz denebilecek kadar iyi sistemi de yormuyor. Zaten genel olarak çok bilinen firmalar rahatlıkla kırılmış oluyor.

Bitdefender bende bilgisayarda geç kapanmaya sebep oluyordu. Siz kullandınız mı kullandıysanız böyle sorunla karşılaştınız mı?

Bitdefender bende bilgisayarda geç kapanmaya sebep oluyordu. Siz kullandınız mı kullandıysanız böyle sorunla karşılaştınız mı?
1 Sene kadar ücretli sürümünü kullandım hiç bir sorun yaşamamıştım. Diğer virüs programlarına göre daha iyi performans sağladığı kanaatindeyim ancak.

Yeni konular

Geri
Yukarı