Kaspersky yüklendikten sonra bilgisayarda çökmeler

Yosemite Sam

Kilopat
Makaleler
3
Yer
Amasya Geydoğan
Daha fazla  
Merhabalar, Kaspersky üyeliği aldım, kullanıyorum. Korumasından memnunum fakat bununla bağdaştırdığım hatalar var. LoL ve CS:GO'da çökme hataları aldım. Mozilla'da Netflix izlerken bilgisayar kilitlendi. BIOS Beta kullanıyordum downgrade ettim. Ama bu seferde MPC'de video izlerken activemovie window penceresi açıldı. Ekran kartı sürücüleri DDU ile silip yeniden yükledim. BIOS stock ayarlarda. Bunun nedeni sizce antivirüs yüzünden mi?

Not: CPU ve GPU testi yaptım. Mem86 testi de yaptım, her şey olması gerektiği gibi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yapmadım. Ciddiyim. Seni de daha deneyimli olmaya davet ediyorum.

Özür dilerim, orta ölçekli ofisimde sanal güvenlik yazılımları ve hizmeti için senelik 10000$'dan fazla parayı boşuna veriyormuşum. Haklısın daha deneyimli ve profesyonel olmalıyım.

Profesyoneller için, Antivirüs yazılımları gereksizmiş arkadaşlar, dağılın.

Özür dilerim, orta ölçekli ofisimde sanal güvenlik yazılımları ve hizmeti için senelik 10000$'dan fazla parayı boşuna veriyormuşum. Haklısın daha deneyimli ve profesyonel olmalıyım.

Profesyoneller için, Antivirüs yazılımları gereksizmiş arkadaşlar, dağılın.
Arkadaşın sorduğu soru bireysel sen şimdi toplumsal mecraya çektin. Şirketine art niyet olabilir. Kullanmakta hakkın. Yine söylüyorum, bireysel profesyonel kullanıcılar için antivirüs gereksiz.

Geri
Yukarı