Kaspersky'dan sonra en iyi AntiVirüs yazılımı nedir?

Benim için en iyi antivirüs Windows Defender. Korsan oyun indirmiyorsanız, ve hangi siteye girmemeniz gerektiğini farkındaysanız Defender dışında bir antivirüse ihtiyacınız yok.

Sıralamayı bilmem de Malwarebytes, ESET ve Norton iyidir. Kaspersky en iyi diye bir şey de yok bu arada.
ESET artık discord.exe'sini virüs olarak algılıyor. Norton olması gerektiğinden daha az virüs buluyor, sanal PC'de 6000 virüs'ü denediğimde 300 civarı bulmuştu sadece.

ESET artık Discord.exe'sini virüs olarak algılıyor. Norton olması gerektiğinden daha az virüs buluyor, sanal PC'de 6000 virüs'ü denediğimde 300 civarı bulmuştu sadece.
Ben test ettiğimde de bu konudaki deneme amaçlı yazılan virüslerin 3 tanesinden sadece birini tespit edebilmişti Kaspersky. Bir de burada arkadaş Discord.exe'yi ESET ile taratmış fakat virüs bulmamış, senin dediğin farklı olabilir.

Ben test ettiğimde de bu konudaki deneme amaçlı yazılan virüslerin 3 tanesinden sadece birini tespit edebilmişti Kaspersky. Bir de burada arkadaş Discord.exe'yi ESET ile taratmış fakat virüs bulmamış, senin dediğin farklı olabilir.
Kurulum exe'sini virüs olarak görmüştü. MBAM en iyisi diyebilirim.

Geri
Yukarı