Katar dünya kupası neden bu kadar farklı?

Sabini

Hectopat
Daha fazla  
Bilmiyorum tek ben mi fark ettim fakat en çok sürprizlerle dolu olan dünya kupası Katar oldu. İspanya elendi, İtalya yok, Almanya yok. Sürpriz ülkeler kazanıp duruyor hatta dakikalar sonra Arjantin'in elendiğini bile öğrenebiliriz, belki onaylanana kadar konu maç bitmiş olur. Sizce neden böyle oldu? Sizin fikirleriniz nedir? Biraz sohbet etmek istedim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bilmiyorum tek ben mi fark ettim fakat en çok sürprizlerle dolu olan dünya kupası katar oldu. İspanya elendi, İtalya yok, Almanya yok. Sürpriz ülkeler kazanıp duruyor hatta dakikalar sonra Arjantin'in elendiğini bile öğrenebiliriz, belki onaylanana kadar konu maç bitmiş olur. Sizce neden böyle oldu? Sizin fikirleriniz nedir? Biraz sohbet etmek istedim.

Bence Portekiz Fas maçını Fas kazanacak çünkü çok sürpriz olaylar olmakta.

İspanya ve Almanya takımı takım yapan has oyuncularını kaybetti, yeni jenerasyon ise henüz ayak uyduramadı.

Bilmiyorum tek ben mi fark ettim fakat en çok sürprizlerle dolu olan dünya kupası Katar oldu. İspanya elendi, İtalya yok, Almanya yok. Sürpriz ülkeler kazanıp duruyor hatta dakikalar sonra Arjantin'in elendiğini bile öğrenebiliriz, belki onaylanana kadar konu maç bitmiş olur. Sizce neden böyle oldu? Sizin fikirleriniz nedir? Biraz sohbet etmek istedim.
Benim içinde baya garip geçti bu Dünya Kupası. Sürekli beklemediğim sonuçlarla karşılaştım, bunlardan ilki Suudi Arabistan'ın Arjantin'i yenmesi olmuştu. Almanya-Japonya karşılaşmasında Japonya'nın galip ayrılması da çok garip gelmişti. Almanya'nın gruplardan bile çıkamaması değişik geldi açıkcası.

Yeni konular

Geri
Yukarı