kataravm güvenilir mi?

@Atamyolundayız O telefon Android çalıştırıyor. İçindeki tema ise çok dandik. Sürekli kasar, çalışmayı durdurdu hatası alırsın.

Bak seni anlıyorum. Yüksek ihtimal öğrencisin ve iPhone almak istiyorsun ucuza. Çakma alma. O zaman ikinci el iPhone 6/6 Plus v.s al. Ciddiyim bak. Çok pişman olursun ve ok yaydan çıkmış olur.

Kameraları berbat o çakmaların. Patates gibi çeker.

İşlemcisi aşırı yavaş.

Bataryasında sertifika yok, kim üretmiş bilinmiyor. Patlama riski çok yüksek. Cebinde patlarsa sakat kalırsın. Allah korusun bir daha asla yürüyemezsin.

SAR değeri aşırı yüksek ve bu SAR değerleri belli değil. Kısacası bu telefonlar kaçak ve hiç bir sağlık testlerinden geçmiyor.

Site zaten dolandırıcıya benziyor.

Uzak dur. İkinci el iPhone al çok istiyorsan. Gerçekten çok üzülürsün sonra.

@Atamyolundayız O telefon Android çalıştırıyor. İçindeki tema ise çok dandik. Sürekli kasar, çalışmayı durdurdu hatası alırsın.

Bak seni anlıyorum. Yüksek ihtimal öğrencisin ve iPhone almak istiyorsun ucuza. Çakma alma. O zaman ikinci el iPhone 6/6 Plus v.s al. Ciddiyim bak. Çok pişman olursun ve ok yaydan çıkmış olur.

Kameraları berbat o çakmaların. Patates gibi çeker.

İşlemcisi aşırı yavaş.

Bataryasında sertifika yok, kim üretmiş bilinmiyor. Patlama riski çok yüksek. Cebinde patlarsa sakat kalırsın. Allah korusun bir daha asla yürüyemezsin.

SAR değeri aşırı yüksek ve bu SAR değerleri belli değil. Kısacası bu telefonlar kaçak ve hiç bir sağlık testlerinden geçmiyor.

Site zaten dolandırıcıya benziyor.

Uzak dur. İkinci el iPhone al çok istiyorsan. Gerçekten çok üzülürsün sonra.
Aynen katılıyorum yazdıklarınıza.

Siz bu telefonu almak konusunda ciddisiniz sanırım?

Siz bu telefonu almak konusunda ciddisiniz sanırım?

Hocam peki bu çakma mıdır.
WIN_20200911_14_08_15_Pro (2).jpg
WIN_20200911_14_08_01_Pro (2).jpg

Hocam kısır kalmak istiyorsanız bile almayın replika telefon kullanmaktan tuşlu telefon kullanırım daha iyi.

Yeni konular

Geri
Yukarı