Kav virüs buldu

Doom06

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
.
Arkadaşlar, ablam oynadıktan sonra Kav'ı açtım. Baktım tehditler kısmında virüs vardı, ortadan kaldıra tıkladım.(Neden otomatik silmemiş anlamadım) Sonra sağ altta çıkan şeye sil dedim. Tara ve bilgisayarı yeniden başlat çıktı. Tıkladım mecbur. Tarama başladı ama bekledim taranan 0'dı. Hiçbir şey yapamıyordum. Mecbur reset attım. Açınca yine Kav'ı açtım tehditler yoktu. Ama yine tarama başladı. Şuan bir şey bulmadı gibi. Görev yöneticisinden çok şey yiyen bir şey yoktu. Sadece taradığı için Kav en fazla yiyordu. Benim sormak istediğim iki şey var:
1. Kav bu virüsü bulunca neden otomatik silmedi de ben manual olarak sildim?
2. Gece gece korktum, sizce bir şey olmuş mudur?

Not: Bir şey yapmışsam af edin. Bu konu hakkında yardımınıza ihtiyacım. olabilir. 1 gün çok geç olabilir.

Güncelleme:
Arkadaşlar tarama bitti bir şey bulmadı. Yinede o iki soruma cevap verir misiniz?

Kaspersky oto silmiyor zaten. Manuel sileceksin. Toolbar varsa kaldır. Farklı programlar ile tarat.
Toolbar tarayıcı ile ilgili sanırım ama hiçbir şey yok. Şuan bir sorun yok gibi gözüküyor. Başka programa gerek var mı? Zaten yazdım bir şey bulamadı diye.

O zaman sorun yok. Performans düşüşleri olursa konu açıp yardım alabilirsiniz.
Teşekkürler, gece gece ne korktum. Ama şimdi fanlar hızlandı hemen görev yöneticisine baktım mağaza niyeyse cpu yedi sonra mağaza %0 oldu sorun yok herhalde. Değil mi?

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı