Kavga çıksın diye açılan oyun konuları

Sir Lewis

Hectopat
Forumda (özellikle Witcher 3) sırf kavga çıksın diye oyun konuları açılıyor.
Bu konuları neden kilitlemiyor moderatör arkadaşlar?
Evet anlıyorum kullanıcı kendi düşüncelerini belirtiyor ancak sonu belli, herkes kavga dövüş o oyunu ya savunuyor ya da gömmeye çalışıyor.

Benim de favorim oyunum Witcher 3 ancak hiçbir zaman babamın oyunuymuş gibi savunmadım. Herkes beğenmek zorunda değil sonuçta, isteyen oynar istemeyen oynamaz. 🙂

(Forumda bir örneği mevcut, 250'den fazla mesaj atılmış.) 😀

Tartışma yapılması tabii ki normal fakat bizim milletimizin kafası ben nedersem o karşıdaki insan benim düşüncemi olumsuz görürse beynini dağıtırım mantığında ilerliyor sonra sonuç bu oluyor.

Evet anlıyorum kullanıcı kendi düşüncelerini belirtiyor ancak sonu belli, herkes kavga dövüş o oyunu ya savunuyor ya da gömmeye çalışıyor.

Benim de favorim oyunum Witcher 3 ancak hiçbir zaman babamın oyunuymuş gibi savunmadım. Herkes beğenmek zorunda değil sonuçta, isteyen oynar istemeyen oynamaz. 🙂

Kimse kimseye saygı duymadığı için sonuç bu.

Türkiye'de bunu bulamazsın elmas değerindende daha değerli bir özellik.

Dikkat et şimdi bunu da eleştirecekler.

Kesinlikle, herkes birbirine "bir laf etse de linçlesem" kafasıyla bakıyor.

Kesinlikle katılıyorum, en ufak cümleden kavga çıkartılıyor.

Türkiye'de bunu bulamazsın elmas değerindende daha değerli bir özellik.

Dikkat et şimdi bunu da eleştirecekler.

Kişiye saygı duyulmak zorunda değil ancak fikirlere saygı duyulmalı, bunu birazcık öğretebilsek forumun kalitesi arşa çıkacak.

Yeni konular

Geri
Yukarı