Kavga etmekten korkuyorum

Bizim eşek sıpası yeğen de bıçak taşımaya başlamış daha 15 yaşında hem de ne hale düştük LAN. Sen sen ol kimseyle kavgaya girme bugün döversin ama hırs yapıp yarın öbür gün arkadaşlarıyla seni bir yerde kıstırıp öldürürler kardeşim dikkat et kimseyle laf dalaşına girme dayakla kalsa iyi ama millet psikopat olmuş bıçağı saplarlar sana tenhada.

Abi eskiden böyle değilmiş kavga ederler pes eden biter dağılırlar. Şimdi herkesin gözü dönmüş adam öldürmeye yer arıyorlar.

Bu durumlarda biraz pasif olmakta fayda var. Sen zaten kaşınmışsın hacı. Aynen körüm kanka ya diyip basıp evine gidecektin. Ben öyle yapardım en azından. Sen zaten mantıklısını yapmışsın. Gurur için karnına bıçak saplanmasının ne anlamı var ki?

Aga, bunlara 30 kisi coktugun zaman sıkıntı olmaz.
Ulkede cin*yetin cezasi yok zaten.

Aileme yazık olur... Düşün emek verip çocuk büyütüyorsun, gidiyor adam dövüyor karakolluk oluyor.
Bu durumlarda biraz pasif olmakta fayda var. Sen zaten kaşınmışsın hacı. Aynen körüm kanka ya diyip basıp evine gidecektin. Ben öyle yapardım en azından. Sen zaten mantıklısını yapmışsın. Gurur için karnına bıçak saplanmasının ne anlamı var ki?

Ben söyleyip arkamı döndüm, bir daha laf atınca duramadım.

Geri
Yukarı