Kavga etmekten korkuyorum

@PhysicalDecline
Bana göre ezik hissetmen en büyük olgunluktur. Hiçbir zaman kendi yaşıtın altındakileri ciddiye alma(güvendiklerin dışında). Hele heleki olgunlaşmamışsa o ne diyorsa alttan al. Tabii ki bu sana çok koyacaktır. Hayatta daha önemli şeyler var. Kavga etseydin kafan rahat olmazdı. Kavga etmedin ve kafan daha rahat.

Aslında onları bana sataşırken mutlu gördüğüm için kafam hiç rahat değil, kafama taktım yarın sınav var ona dahi çalışamadım. Ama bir dahakine tek başınayken hareket falan çekerse tek yumrukta indirmeyi planlıyorum olmazsa kaçarım bıçak taşıyor hep sanırım.

Aklıma gelmemişti , gözdagı vermenin en iyi yollarından biri (bıcak yoksa)body yapmaktır
Kesinlikle üni sinavina 3.defa gireceğim için 2 ay önce birakmak zorunda kaldim 2 senedir bodybuilding yapiyordum ama bodybuilding yaninda dövüş sporlariylada uğraşmak lazim dallamanin biri bu spor yapmiş özgüvenini kirayim ben bunun der sataşir. Ama bir çok avantajida yaninda getiriyor.
.

Beline koy 9mm tabanca bakalım bıçak yetiyor mu hayırdır kafasına sıkar çöp kamyonuna atarım bulamazlar neyin kafası daha veletlere bak la 14 yaşında bıçak üstüne otuttururlar bizim burada öyle veletlere emanetin yoksa bıçaklı kavgaya girme boksörde olsan biri belinden takar illaki boş ver beline emaneti koy öyle denesinler.

Aslında onları bana sataşırken mutlu gördüğüm için kafam hiç rahat değil, kafama taktım yarın sınav var ona dahi çalışamadım. Ama bir dahakine tek başınayken hareket falan çekerse tek yumrukta indirmeyi planlıyorum olmazsa kaçarım bıçak taşıyor hep sanırım.

Böyle durumlarda gül satasmasını bekle vur :D ama gul ıpleme dovebılırsın ızlenımı ver :D gulmek korkmuyorum anlamında oluyor :D

Uğraşılmaz, en iyisi uzaklaşmak. Yine 14 iyiymiş, ben 11-12 yaşında olup 18 yaşındakine diklenen gördüm. Bir yumruk atsan gözünü morgda açacak ama işte kekoların mayoz bölünme gücünün farkında, o yüzden önüne gelene artisleniyor. Cidden keşke şöyle şunları tek tek kıstırıp hastanelik etsek. Ben şahsen bugüne kadar hiçbirisiyle ciddi bir problem yaşamamış olsam da sırf zevkine yapabilirim bunu. Bunlar bir de okula gidip tüm sınıfa musallat oluyorlar. 2-3 tane keko yüzlerce öğrencinin eğitiminin içine ediyor ama kimse bu konuları konuşmuyor. Bana kalırsa polise yük olmasın diye okulları bir tür ıslah evi niyetine kullanıp bu kekoları okullarda tutuyorlar, sonuç olarak sokakta suç azalıyor ama okuldaki eğitim de bitiyor. Vallahi benim kafamdan geçenler yapılsa eğitim de ekonomi de sosyokültür yapı da hepsi tavan yapar ama işte sadece kafamdan geçiyor...
Beline koy 9mm tabanca bakalım bıçak yetiyor mu hayırdır kafasına sıkar çöp kamyonuna atarım bulamazlar neyin kafası daha veletlere bak la 14 yaşında bıçak üstüne otuttururlar bizim burada öyle veletlere emanetin yoksa bıçaklı kavgaya girme boksörde olsan biri belinden takar illaki boş ver beline emaneti koy öyle denesinler.

Gayet güzel ve yaratıcı ama 9 mm yi geç MG3 le tarasan bile bitmez, yine oradan buradan çıkar bunlar. :)

Bir gün bir kavgaya tutuşmuştum o güne kadar kimseye elimi dahi kaldıramıyorum ama içimdeki potansiyelin farkındaydım çocuk beni yere serdi kafamı yere vurdu 3 defa ve ayağa kalktı giderken bir anda içimde sanki bir kişi beni ayağa kaldırdı ve o an kalkıp çoçuğu çevirip bir tane burnuna vurdum ve burnu 3 ameliyatlık oldu okuldan atıldım. O günden sonra hiçbir kavga da dayak yemedim dayak attım her kavgaya girerken korktum o korku değil adrenalindir ayakların ellerin her yerin titrer durur ve çok şükür hiç dayak yemedim bu bir erkeklik gösterisi değildir fakat kavga hiç hoş bir şey değildir son çare uygulanması gereken bir şeydir. Kavga ettiğim adamlar hep boksördü ya da tekvandocuydu. Benden uzunuyla da kavga ettim daha kalıplısı ile de ettim daha sıskasıyla hiç etmedim çünkü fiziksel olarak senden zayıf biriyle kavga etmen senin şerefini bir tık da olsa yere düşürür + korkan adama dayak atılmaz delikanlılık kitabında yazılı olmayan kurallardır bunlar şahsen ben öyle düşünüyorum kavga etme kardeşim güzel bir şey değil ama etmek zorundaysan o sıra korkma vur ya yapıştır bir tane burnuna eğer abi ben korkuyorum diyorsan testislerine bir tekme attığında ayağa kalkabilecek bir adam yok dünya da doğal olarak zaten kalkıyorsa trav. Dır :D her neyse o adrenalin dostum korku değil.

Geri
Yukarı