Kavga ettim ve ağladığım için dayak yedim

Süt oğlanı olmayarak :D
Sınıfında t*cizci, s*pık, sokak sers*risi çocuklar olduğunda da söyleyebilir misin bunları?
Bugün yine bize çarpıp gittiler, bende "napıyorsun!" dedim.
Bu pislikler hep böyledir, çete olup saldırırlar. Ailene söyle, okula gelsinler. Kendin uğraşma çünkü ben denedim, hocalar takmıyor.
Sınıfın ortasında derse t*ciz ediliyorum hocanın umurunda değil :)

Dostum merak etme öğretmenlerden korkma ailene söyleseler dahi onlar her türlü seni savunur ve bir kavga kaçınılmazsa ilk vuran sen ol
Hocam onlar savunuyor da olan bana olmuş. Yarın gidecekler konuşacaklar müdürle.
Zamanla alisicaksiniz birden kimse yürümeyi öğrenmedi herkes düşe kalka öğrendi örnek vererek açıklayayım.
Çok iyi geldi buda.
Elim kırıldı galiba. Bileğime doğru inen bir ağrı var. Çok ağrıyor ya.

Merhaba, arkadaşlar 2 gündür okulda bana sataşan 3 çocuk vardı. Arkadaşlarıma da sataşıyordu fakat bir şey yapacağını düşünmüyordum çünkü okuldaki itibari iyi birisiydi bozmak istemezdi. Bugün yine bize çarpıp gittiler, bende "napıyorsun!" dedim. Bahçeye çıktılar. Tenefüs bitti geri dönerken merdivenin başında bekliyorlardı. Ben merdivenin kenarından yürürken beni aldı duvarın sivri yerine çarptı. Elimi koyarak vücudumun çarpmasını engelledim. Elim aşırı şiş. O sırada sallayıp kendimi savunma amaçlı vurabilirdim fakat ağlamaktan dolayı vuramadım. Orada birkaç kez daha vursalar bir şey yapamam çünkü ağlıyorum ve tüm kavgalarda böyle oluyor. Yardım eder misiniz? Kavga anında kendimi nasıl savunacağım ağlamadan?

Ben de ağlamazsam dövemiyorum birisini, psikolojik bir şey olabilir yani. Eğer ağlamazsam sinirlenemiyorum ve karşıdaki kişiye sinirimi yansıtamıyorum.

Sınıfında t*cizci, s*pık, sokak sers*risi çocuklar olduğunda da söyleyebilir misin bunları?

Bu pislikler hep böyledir, çete olup saldırırlar. Ailene söyle, okula gelsinler. Kendin uğraşma çünkü ben denedim, hocalar takmıyor.
Sınıfın ortasında derse t*ciz ediliyorum hocanın umurunda değil :)
Hocam ama zoruma gidiyor. Çıkarken tüm herkes gülüyordu bana.

1.'si Arkadaş yazıda, dediğin tarzda kişiler bulunduğunu söylememiş bile, sadece zorbalardan bahsetmiş dostum bence dikkatli okumalısın :D 2.'si ise zorbalara karşı kendini savunması gerekli zaten.

Merhaba, arkadaşlar 2 gündür okulda bana sataşan 3 çocuk vardı. Arkadaşlarıma da sataşıyordu fakat bir şey yapacağını düşünmüyordum çünkü okuldaki itibari iyi birisiydi bozmak istemezdi. Bugün yine bize çarpıp gittiler, bende "napıyorsun!" dedim. Bahçeye çıktılar. Tenefüs bitti geri dönerken merdivenin başında bekliyorlardı. Ben merdivenin kenarından yürürken beni aldı duvarın sivri yerine çarptı. Elimi koyarak vücudumun çarpmasını engelledim. Elim aşırı şiş. O sırada sallayıp kendimi savunma amaçlı vurabilirdim fakat ağlamaktan dolayı vuramadım. Orada birkaç kez daha vursalar bir şey yapamam çünkü ağlıyorum ve tüm kavgalarda böyle oluyor. Yardım eder misiniz? Kavga anında kendimi nasıl savunacağım ağlamadan?
Eger masumsan, aglaman gayet normal... Ben de aglardim siddet gorsem.

1.'si Arkadaş yazıda, dediğin tarzda kişiler bulunduğunu söylememiş bile, sadece zorbalardan bahsetmiş dostum bence dikkatli okumalısın :D 2.'si ise zorbalara karşı kendini savunması gerekli zaten.
Hocam lütfen çevirmeyin lafı. İlk önce kelimelerinize dikkat edin. Siz kaç yaşındasınız, ben kaç yaşındayım. Profil fotoları bile belli

Hava için asla gitmem.

Hocam çok eskiden açmıştım. O zaman biraz toxictim kusura bakmayın. O sırada hareket edemiyorum. Tutuluyorum bildiğiniz.

Hocam adam vuruyor nasıl koruyum yanımda kalkan yok.

Hocam çok iyi geldi bu teşekkürler yeniden.

Tamamda hocam. Tutuluyorum o an.

Hocam adam beni dövüyor, dövüyor orada bana hasar veriyor. Arkadan hocalar geçti hiçbir şey yapmadı bile

Tamam niye açtım o zaman konuyu.

Ağlamayı bırakman gerek devam ettikçe kurtulamayacaksın. Benlede ilkokulda dalga geçerlerdi döverlerdi bir gün birisine vurdum bir daha yapmadılar aynı sınıfla orta okulu bitirdim bir daha olmadı.

Geri
Yukarı