Kavga ettim ve ağladığım için dayak yedim

İlkokul? İlkokulda çocuk mu dövdünüz gerçekten.

Yapılan kavgayı çekmişler:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Süt oğlanı olmayarak :D
Kaç yaşına gelmişsin küçük çocuğa yazdığın şeye bak. Senin gibi tipler o kavgaları çıkarıyor işte. Burda daha ağır şeyler de yazarım da yeri değil. Buraya yazan insanların yaşları ortalama lise düzeyinde. Umarım biraz olgunlaşırsınız büyüdükçe ama maalesef ülkenin durumu ortada büyüklerinizden farklı olmanızı beklemek hayalperestlik olur. Dediğim gibi çoğunuzun yaşı küçük çok bir şey demek istemiyorum ama ergenliği geçtiyseniz ve hala bu kafadaysanız sizden adam olmaz. Toplum içindeki davranışlarına insanlara karşı tavırlarınıza dikkat edin. Zorbalık, kabadayılık, görgüsüzlük yapmayın. Biraz kafanızı kullanın empati kurmaya çalışın. İnsan olmaktan bu kadar korkmayın. Kavga ederek kendinizi kanıtlamanıza gerek yok.

Merhaba, arkadaşlar 2 gündür okulda bana sataşan 3 çocuk vardı. Arkadaşlarıma da sataşıyordu fakat bir şey yapacağını düşünmüyordum çünkü okuldaki itibari iyi birisiydi bozmak istemezdi. Bugün yine bize çarpıp gittiler, bende "napıyorsun!" dedim. Bahçeye çıktılar. Tenefüs bitti geri dönerken merdivenin başında bekliyorlardı. Ben merdivenin kenarından yürürken beni aldı duvarın sivri yerine çarptı. Elimi koyarak vücudumun çarpmasını engelledim. Elim aşırı şiş. O sırada sallayıp kendimi savunma amaçlı vurabilirdim fakat ağlamaktan dolayı vuramadım. Orada birkaç kez daha vursalar bir şey yapamam çünkü ağlıyorum ve tüm kavgalarda böyle oluyor. Yardım eder misiniz? Kavga anında kendimi nasıl savunacağım ağlamadan?

Cinsiyetiniz nedir?

Kaç yaşına gelmişsin küçük çocuğa yazdığın şeye bak. Senin gibi tipler o kavgaları çıkarıyor işte. Burda daha ağır şeyler de yazarım da yeri değil. Buraya yazan insanların yaşları ortalama lise düzeyinde. Umarım biraz olgunlaşırsınız büyüdükçe ama maalesef ülkenin durumu ortada büyüklerinizden farklı olmanızı beklemek hayalperestlik olur. Dediğim gibi çoğunuzun yaşı küçük çok bir şey demek istemiyorum ama ergenliği geçtiyseniz ve hala bu kafadaysanız sizden adam olmaz. Toplum içindeki davranışlarına insanlara karşı tavırlarınıza dikkat edin. Zorbalık, kabadayılık, görgüsüzlük yapmayın. Biraz kafanızı kullanın empati kurmaya çalışın. İnsan olmaktan bu kadar korkmayın. Kavga ederek kendinizi kanıtlamanıza gerek yok.
İşte böyle kişiler yüzünden munis insanlar müteessir olmaya başlıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı