Kavga ettim ve ağladığım için dayak yedim

Hocam korkuyorum, yarın dövsem bir sıkıntı olur mu?

Zaten özelde okuyormuşsunuz hocam, hocaların önünde yapmadığınız ve çok ileri gitmediğiniz sürece serbestçe hırpalayabilir ve bir daha yapmamasını sağlayabilirsiniz diye düşünüyorum.
Özendirme vb. yok bu arada. Özelde genel olarak kimse sizinle ilgilenmediği için böyle oluyor.

Zaten özelde okuyormuşsunuz hocam, hocaların önünde yapmadığınız ve çok ileri gitmediğiniz sürece serbestçe hırpalayabilir ve bir daha yapmamasını sağlayabilirsiniz diye düşünüyorum.
Özendirme vb. yok bu arada. Özelde genel olarak kimse sizinle ilgilenmediği için böyle oluyor.
Yok hocam özelden özele o. Ben 8. sınıfta İzmirde olan en pahalı 2. koleje gitmiştim. Benle uğraşan 7. sınıf bi' çocuğu merdiven arasında arkadaşla sıkıştırmıştık arkadaşla denk geldik diye falan. Direkt müdahale var kameralara kadar izleniyor etraf zaten.

Çok iyi hatırlıyorum ilkokul 4'te bir arkadaşla anlaşmazlıklar oldu ve kavga ettik. O daha çok damage atmasına rağmen ben ağlamamıştım ve o ağlamıştı. Herkes benim kazandığımı sandı. Bu tür durumlarda deli taklidi yapıp sağı solu dağıtıp her yere saldırırsan, etrafında bulduğun cisimleri onlara fırlatırsan bir daha asla bir şey yapmayacaktırlar.

Dediğimi yap. Deli gibi saldır.
Tamam hocam. Ayrıyaten ağlamamı nasıl engelleyeceğimi araştırdım. Hemde nasıl kavga edeceğimi. Derste oldu 2 gündür çok hüzünlüyüm bu konudan. Daha olmaz. Kesinlikle ağlamıyacağım.

Yarın saat 5 de burda olun gelişmeleri yazacağım.
Yok hocam özelden özele o. Ben 8. sınıfta İzmirde olan en pahalı 2. koleje gitmiştim. Benle uğraşan 7. sınıf bi' çocuğu merdiven arasında arkadaşla sıkıştırmıştık arkadaşla denk geldik diye falan. Direkt müdahale var kameralara kadar izleniyor etraf zaten.

Yok hocam özelden özele o. Ben 8. sınıfta İzmir'de olan en pahalı 2. koleje gitmiştim. Benimle uğraşan 7. sınıf bi' çocuğu merdiven arasında arkadaşla sıkıştırmıştık arkadaşla denk geldik diye falan. Direkt müdahale var kameralara kadar izleniyor etraf zaten.

Önce bir ters hareket daha yapmalarını bekleyebilir sanırım arkadaş. Geçerli bir bahanesi daha olmuş olur.
Dediğim gibi, ben Karate ile uğraşıyorum. Cüsseliyim de. Yine de şiddet çıkar yol olmasa bile bazen gerektiği durumlar oluyor bu da onlardan biri gibi.

Önce bir ters hareket daha yapmalarını bekleyebilir sanırım arkadaş. Geçerli bir bahanesi daha olmuş olur.
Dediğim gibi, ben karate ile uğraşıyorum. Cüsseliyim de. Yine de şiddet çıkar yol olmasa bile bazen gerektiği durumlar oluyor bu da onlardan biri gibi.
Bende küçükken yaklaşık 5 sene karate ile uğraştım da hiç kavgada falan aklına gelmiyor insanın. Boks olsa bir nebze etkiler yumruk tekme falan. Bende cüsseliyim oradan kazanıyorum 15 yaşında 1.87 boy.

Bende küçükken yaklaşık 5 sene karate ile uğraştım da hiç kavgada falan aklına gelmiyor insanın. Boks olsa bir nebze etkiler yumruk tekme falan. Bende cüsseliyim oradan kazanıyorum 15 yaşında 1.87 boy.

Yine de aktif olarak etkisi olmasa bile pasif açıdan etkisi bol hocam. Yanaşan olmuyor.

Geri
Yukarı