Kavga ettim ve ağladığım için dayak yedim

Liseyi bitireli çok oldu okulda bana el kaldıran biri olduğunda ağzından burnundan getiriyordum boksörle bile rövanş atmışlığım var okulda birader sen niye karşılık vermiyon? Okuldaki şu beyaz yakalı kölelerden oluşan hocalardan neden korkuyorsun? Şu öğretmenlik mesleğini ilahlaştırma saçmalığından vazgeçin artık ondan sonra sizin yüzünüzden bu çocuklar hakkını savunamıyor. Ne olursa ol birisi senin anana bacına küfür ederse, dinine bayrağına söverse, sana zarar vermeye kalkışırsa döveceksin bir güzel aklı başına gelsin. Babam yaşımdaki adamları dövmüşlüğüm bile var bana zarar vermeye kalkıştıkları için. Sen de karşılık ver kardeşim.

Rezervasyon alıyorum.

Umarım yapıştırmışsındır yüzüne. Dayak yersen de ye karşılık vermezsen daha çok eğlenirler.

Çenesine sağlam bir aparkat at. Bak nasıl yere yığılıyor.

Hocalarım, bugün 5 kişi gittik dövecektik, o dalga geçen gelmemiş. Dövenleri dövecektik. Bizimkiler korktu. Kimse gitmedi tam kavga olacak herkes korkaklaştı. Biraz sataşma oldu aramızda bakıştık falan da. Bir şey olmadı. Yarın yine deneyeceğiz umarım o dalga geçen gelir önce onu döveceğim.

Geri
Yukarı