Kavgayı çekiyorum

Mustafaygun

Femtopat
Daha fazla  
Herkese selam. Hemen konuya geçmek istiyorum 1-1.5 ay önce markete girdim çocuğun biri (benden biraz küçük) kasada dik dik yüzüme bakmaya başladı ben de "merhaba kardeşim" dedim demez olaydım:D yok sen bana nasıl kardeşim dersin gel dışarıya falan (sıradan keko) dışarıda üstüme yürüdü cüssesi de küçük dövsem döverdim en kötü vurup kaçardım ama kavga işleri bana göre değil. Sonra bir arkadaşım gördü ayırdı bizi öylece geçip gittik. Gelelim bugüne bugün denizdeydik arkadaşlarla şansıma bu çocukla denk geldik. İlk başta tanımadım "bir yerden tanıdık geliyorsun" dedi bana da tanıdık geldi nerede oturuyorsun dedi ve nerede oturduğumu söyledim. İki dakika sonra gelip "sen ne atarlı atarlı şuralıyım diyorsun" dedi çok sinirlendim ama kendimi tuttum arkadaşlarım ayırdı beni. Ayrıca arkadaş ortamlarında da ne oluyorsa oluyor herkes benimle bir şekilde alay ediyor misal; oyun oynarken "çok kötü oynuyorsun" gibi veya maddi durumla dalga geçmek gibi "şaka" yapıyorlar. Bu durumlar o kadar fazla başıma geliyor ki acaba sorun bende mi diye düşünmeye başladım belalı bir tip de değilimdir aksine kibar bir insanım gerçekten ne yapacağımı şaşırdım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Herkese selam. Hemen konuya geçmek istiyorum 1-1.5 ay önce markete girdim çocuğun biri (benden biraz küçük) kasada dik dik yüzüme bakmaya başladı ben de "merhaba kardeşim" dedim demez olaydım:D yok sen bana nasıl kardeşim dersin gel dışarıya falan (sıradan keko) dışarıda üstüme yürüdü cüssesi de küçük dövsem döverdim en kötü vurup kaçardım ama kavga işleri bana göre değil. Sonra bir arkadaşım gördü ayırdı bizi öylece geçip gittik. Gelelim bugüne bugün denizdeydik arkadaşlarla şansıma bu çocukla denk geldik. İlk başta tanımadım "bir yerden tanıdık geliyorsun" dedi bana da tanıdık geldi nerede oturuyorsun dedi ve nerede oturduğumu söyledim. İki dakika sonra gelip "sen ne atarlı atarlı şuralıyım diyorsun" dedi çok sinirlendim ama kendimi tuttum arkadaşlarım ayırdı beni. Ayrıca arkadaş ortamlarında da ne oluyorsa oluyor herkes benimle bir şekilde alay ediyor misal; oyun oynarken "çok kötü oynuyorsun" gibi veya maddi durumla dalga geçmek gibi "şaka" yapıyorlar. Bu durumlar o kadar fazla başıma geliyor ki acaba sorun bende mi diye düşünmeye başladım belalı bir tip de değilimdir aksine kibar bir insanım gerçekten ne yapacağımı şaşırdım.

Ben bir problem göremiyorum kavgayı karşı taraf başlattığı sürece sıkıntı yok bence o tip insanlar laftan pek anlamaz zaten başımızdan geçen bir olayı anlatayım:
Bir arkadaşım bir kızla çıkıyordu kız bunu aldattı işte konu kapandı sonra keko bir çocuk geldi boy 1.75 kilo 50 falan 4 kişiler bir de çocuk anlatıyor bu kız beni senle aldattı bizim arkadaşta bu kaşar beni de başkasıyla aldattı diye falan çocuk laftan anlamıyor tek yumrukluk canları var hepsinin sırtlarındaki bıçağa güveniyorlar herhalde ama hiçbirinde saplayacak yürek yok tabii sonra bizim arkadaşa astardılar bıçağı sallamaya falan başladı herhalde korkup geri yürüyeceğimizi zannettiler bizde 7 kişi falan olmamız lazım o sırada okul çıkışı diye etraf tanıdık kaynıyor yanımızda güreşçi bir arkadaş vardı bir de bıçak sallayan çocuğa lak diye bir tokat attı bıçağı düşürdü çocuk yüzü yamuldu resmen bunlar bir geri geri adım atmaya başladı bizde U şeklinde duruyoruz arkadaşlarla sonra bunlar bir topuk atmaya başladılar bizde kovalıyoruz çantalar vesaire olay yerinde bıraktık bir de okul çıkışı olduğuna tanıdıklar falan gören herkes kovalamaya başladı yollarını falan kesmeye çalıştık ama öyle bir koşuyolar ki köpek görmüş kedi gibi bayağı bir kovaladık işte ben saldım koşmayı çantamı almaya gittim bir 15 dakika kadar bizimkileri bekledim hepimiz toplandık işte 1 çocuğu yakalamışlar birkaç tekme yumruk yedikten sonra kaçmış çocuk salmışlar sonra böyle bir olaydı neden anlattım bilmiyorum :)

Bana da aynısı oldu hayırdır qardesh dedim dik dik bakmaya devam ettim sonra yaratıksı kekomsu olan varlık yolunu başka yöne çevirdi.
1657214609303.png

Ben bir problem göremiyorum kavgayı karşı taraf başlattığı sürece sıkıntı yok bence o tip insanlar laftan pek anlamaz zaten başımızdan geçen bir olayı anlatayım:
Bir arkadaşım bir kızla çıkıyordu kız bunu aldattı işte konu kapandı sonra keko bir çocuk geldi boy 1.75 kilo 50 falan 4 kişiler bir de çocuk anlatıyor bu kız beni senle aldattı bizim arkadaşta bu kaşar beni de başkasıyla aldattı diye falan çocuk laftan anlamıyor tek yumrukluk canları var hepsinin sırtlarındaki bıçağa güveniyorlar herhalde ama hiçbirinde saplayacak yürek yok tabii sonra bizim arkadaşa astardılar bıçağı sallamaya falan başladı herhalde korkup geri yürüyeceğimizi zannettiler bizde 7 kişi falan olmamız lazım o sırada okul çıkışı diye etraf tanıdık kaynıyor yanımızda güreşçi bir arkadaş vardı bir de bıçak sallayan çocuğa lak diye bir tokat attı bıçağı düşürdü çocuk yüzü yamuldu resmen bunlar bir geri geri adım atmaya başladı bizde u şeklinde duruyoruz arkadaşlarla sonra bunlar bir topuk atmaya başladılar bizde kovalıyoruz çantalar vesaire olay yerinde bıraktık bir de okul çıkışı olduğuna tanıdıklar falan gören herkes kovalamaya başladı yollarını falan kesmeye çalıştık ama öyle bir koşuyolar ki köpek görmüş kedi gibi bayağı bir kovaladık işte ben saldım koşmayı çantamı almaya gittim bir 15 dakika kadar bizimkileri bekledim hepimiz toplandık işte 1 çocuğu yakalamışlar birkaç tekme yumruk yedikten sonra kaçmış çocuk salmışlar sonra böyle bir olaydı neden anlattım bilmiyorum :)

İyi etmişsiniz hocam ellerinize sağlık.

Okurken sinirlendim yemin ederim sahilde senin yerine ben olsam olaylar biraz şiddetli gelişirdi. Alay meselesini de kafaya takma gül geç hepimizin başına geliyor öyle şeyler.

Sen sakinliğini koruduğun için üstüne yürümüştür. Eğer bir daha yaparsa ona unutamayacağı bir ders ver bir daha karşına çıkmaz. Korkudan beslenen tipler bunlar.

Yaklaşık 4 yıldır birini bekliyorum, rastgele tanıdığım tanımadığım fark etmez gelip sataşsın diye umarım bir gün içimi boşaltabileceğim biri çıkar karşıma.
(Seri katil gibi yazdım böyle yazınca ama çok fazla doluyum patlayacak/enerjimi/sinirimi atacak yer bulamıyorum. Boy 193 kilo 120)

Geri
Yukarı