Kawai KDP 90 Pedal Kablosu Nereden Bulunur?

TheHanS

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba Kawai KDP 90 pedal kablosunun ucu koptu, pedal kablosu çıkmadığından dolayı değiştirilemiyor ve pedal seti fiyatları ortalama 700 TL, bu nedenle kabloyu tamir etmek istiyorum fakat kablonun aynısını bulamıyorum. Sadece ucu gerekli ben PS2 ps/2 kablosuna benzettim fakat aynısı değil. Şimdiden teşekkürler.

20191008_155153.jpg
20191008_155212.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Yamahanın kablosuda benzer. Son çare aleti söküp kabloları soketin olduğu yere, ayaklarına lehimlemek. Ama bunun içinde şema lazım. Hangi renk kablo hangi ayağa geliyor diye.
Yamahanın kablosuda benzer. Son çare aleti söküp kabloları soketin olduğu yere, ayaklarına lehimlemek. Ama bunun içinde şema lazım. Hangi renk kablo hangi ayağa geliyor diye.

Çözüm
Aynen dediğiniz gibi yaptım şemasını çıkarttıktan sonra kabloları soketin ayaklarına lehimledim . Yine de teşekkürler 👍

Merhabalar. Kabloyu nereden buldunuz acaba bir türlü bulamadım. Yardımcı olursanız çok sevinirim.
Aynen dediğiniz gibi yaptım şemasını çıkarttıktan sonra kabloları soketin ayaklarına lehimledim . Yine de teşekkürler 👍

Yamaha kablosu mu kullandınız? Kullandıysanız da nereden temin ettiniz kabloyu acaba?
Bunu buldum.
Bu site Türkiye’ye gönderim sağlıyor mu?
Yamaha kablosunu nereden bulabilirim?

Geri
Yukarı