Kaybetmedik

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bunu izle lütfen
hepsi chpnin adamı
Ya git işine yeni şafak ne ya. Oldu olacak akit falan da at. Yanlı medya atma dedikçe hepsini doldurdun.

Ee sende vatanı satan bir partiyi ölümüne destekliyon? Ben ne anladım bu işten.

Mesajımı okudunuz mu bilmiyorum ancak 2 madde ile kendimi ifade edeyim.
1-yaşım oy vermeye yetmiyor,
2-ben kimseyi desteklemiyorum (ölümüne değil, kimseyi).
Ayrıca şu anki iktidardan zaten memnun değilim hocam, bir öğrenci olarak bunu hissedebiliyor ve anlayabiliyorum. Çok şükür bir şeyleri idrak edebilecek yaştayım ki idrakta ediyorum. Benim durumum öyle süper değil ortalamada ancak durumu iyi olmayanların halindende anlıyorum. Baştaki kişide empati duygusu olsaydı onun bile içi sızlardı ancak yok işte naparsın. Bu ülke sokaklarda yaratık gibi Erdoğan diye bağıran insanlar yüzünden hiçbir zaman gelişmez. Bu insanlara ne desen boş, diyanet bile Allah'ı suçladı sırf Erdoğan'ı suçlamamak için, bazı insanlar Allah ile Erdoğan'ı aynı kefeye koydular. Gerçekten çok saçma ve 14 yaşımdayım ancak anlayamadığım tek şey ne onların Erdoğan'a olan sevgisinin kaynağı?
Her neyse dediğim gibi laflarımı ya yanlış anlamışsınız ya da çarpıtmışsınız ancak tekrardan diyorum kimseyi desteklemiyorum.

1685360685792.png

Bakın ne buldum :D

Nasıl alakasız bir proje var ve buna engel oluyorsun ikisi de aynı. Burada bana gelip CHP'yi savunma çünkü İstanbul'da kar yağınca yollar kapandı kazalar oldu ama Ekrem reis rakı balık keyf-i sefa yapıyor.

Eki Görüntüle 1798071

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

CHP'ye verincen rakıyı yıkıcan her yeri bakacaklar keyiflerine onlar bunu severler.

Yeni konular

Geri
Yukarı