Kaybolan Windows 10 Insider Güncellemesi

Testarossa

Hectopat
Merhaba, arkadaşlar. Ben Windows 10'u test edip daha sonrasında da orijinal kullanabilmek için Microsoft Insider programına kaydoldum, hemen sonrasında da Windows 10 Insider güncellemesi, güncelleme merkezine geldi. Temmuz ayının ortalarında güncellerim diyerek güncellemeyi gizledim. Bugün kontrol ettiğimde de gizlenen güncellemelerde Insider güncellemesini göremedim. Microsoft sitesine girdiğimde de PC için Insider programına başlangıç butonunun aktif olmadığını gördüm. Gözümden kaçan bir şey mi var acaba, bu sorunu nasıl çözebilirim?

Düzenleme/Çözüldü: Site'de şu şekilde bir not varmış, tekrar bakınca gördüm.

NOT: Windows 10’un piyasaya sürümüne çok az zaman kaldığından, şu an için Windows Insider Programı’na yeni bilgisayar eklemiyoruz. Yine de desteklenen bir Windows Phone’u ekleyebilirsiniz. Lütfen Windows 10’u zaten kurmuş olduğunuz bilgisayarlarda kullanmaya ve bize geri bildirim göndermeye devam edin.

Güncelleme ve yükseltmeyi geri çekmişler anlaşılan. :(

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı