Kaydedildi, güvenli hatası

Rushing

Decapat
Merhabalar. Babamın benim telefonumda internete sıkıntısız bağlanırken annemin telefonunda başlıktaki hatayı alıyoruz. Ne yapmalıyım?
Modemi kapat aç yaptım düzelmedi.

Son düzenleme:
Merhabalar. Babamın benim telefonumda internete sıkıntısız bağlanırken annemin telefonunda başlıktaki hatayı alıyoruz. Ne yapmalıyım?
Üç tane yöntem olabilir.
1- Şifreyi unut deyip tekrar bağlanmak.
2- Yazılımsal hata olabilir. Bunun için format gerekir.
3- donanımsal hata ise garantisi varsa yaptır. Telefonculara pek güven olmuyor.
Not: Telefonu tamire vereceksen telefon geldikten sonra format at

Genelde şifre yanlış olunca çıkıyor diye biliyorum.
Ya şifreyi yanlış giriyormuşum. Doğru girdim yine olmadı ayarlarını falan kardeşim mi elledi acaba napacağım?
Üç tane yöntem olabilir.
1- Şifreyi unut deyip tekrar bağlanmak.
2- Yazılımsal hata olabilir. Bunun için format gerekir.
3- donanımsal hata ise garantisi varsa yaptır. Telefonculara pek güven olmuyor.
Not: Telefonu tamire vereceksen telefon geldikten sonra format at
Garantisi bitmiştir diye düşünüyorum. İlk maddede de olmadı. Bunun için format mı atılmak lazım 😞😞

Ya şifreyi yanlış giriyormuşum. Doğru girdim yine olmadı ayarlarını falan kardeşim mi elledi acaba ne yapacağım?

Varsayılan ayarlara döndürebilirsiniz. Modeminizin internet sayfasınına bağlanarak orada bir yerlerde yazacaktır. Modeminizin internet sayfasını bilmiyorsanız genelde modemlerin arkasında yazar.

Ya şifreyi yanlış giriyormuşum. Doğru girdim yine olmadı ayarlarını falan kardeşim mi elledi acaba napacağım?

Garantisi bitmiştir diye düşünüyorum. İlk maddede de olmadı. Bunun için format mı atılmak lazım 😞😞
Format atmak kötü bir şey değil ki. Tüm verilerini yedekle ve format at. Düzgün bir şekilde yedekleme yaparsan hiçbir bilgine zarar gelmez.

Geri
Yukarı