Kayıt defteri ile ayarlamalar yaparak ping düşürmek mümkün mü?

Yapabileceğiniz tek şey kullanımı azaltmaktır. Başka türlü (bence) ping düşürme ihtimaliniz yoktur.

Cmd'den ipconfig/flushdns yaparak düşürebilirsiniz.
yapıyorum önceden pingim 30 ms sabitti şimdi durmuyor vallahi varya bıktım TÜRKTELEKOM pişmanlıktır 1 yılda sözleşme var daha
Yapabileceğiniz tek şey kullanımı azaltmaktır. Başka türlü (bence) ping düşürme ihtimaliniz yoktur.
adamları arıyorum pingim var die ankastre kutunuza kadar gelen bağlantıda bir sıkıntı yok diyor lar

Ankastre ye gelen bağlantıda sorun yoksa , ankastreden dairenize gelen kablolamada sıkıntı vardır.
Cat6 kablo ile yenilerseniz olumlu sonuçlar alırsınız.

En son ttyi aradığımda buna benzer bir şey söylediler bana da. Bu internet olayı tamamen şans arkadaş ne yapsan boş bi yerde. Kötü muhitte oturursun seçeneğin az olur el mecbur birini seçiyorsun, iyi muhitte oturursun hekezde modem var portlar yorgun, beklekş kablolar değişsin kutular değişsin..,

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı