Kayıtlı iPhone 13 ile yurt dışı 13 Pro takası mantıklı mı?

yasin0610

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar elimde 3 ay önce aldığım iPhone 13 telefonum var. Sahibinden'deki ilanlarda gezinirken yurt dışı sıfır şekilde iPhone 13 Pro satıldığını gördüm ve takasa açık olduğu belirtiliyordu. Sizce elimdeki 3 aylık 13'ü verip sıfır 13 Pro'yu almak mantıklı mı? Üste de 1000 TL nakit teklif ettiler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar elimde 3 ay önce aldığım iPhone 13 telefonum var. Sahibinden'deki ilanlarda gezinirken yurt dışı sıfır şekilde iPhone 13 Pro satıldığını gördüm ve takasa açık olduğu belirtiliyordu. Sizce elimdeki 3 aylık 13'ü verip sıfır 13 Pro'yu almak mantıklı mı? Üste de 1000 TL nakit teklif ettiler.

Bence hayır. Eğer ki diğer 13 Pro kayıtlıysa belki ama dikkatli olun sahibinden de çok fazla dolandırıcılık gördüm kendi babam bile dolandırılıyordu az kalsın.

Hayir. IMEI numarasini pasaporta kayit ettirmek icin 6000TL (tam bilmiyorum) ücreti var onun.

Geri
Yukarı