Kaykaya nasıl başlanır?

Mert Taşoğlu

Picopat
Daha fazla  
Son birkaç aydır kaykaya merak sardım ve bir kaykay almak istiyorum ama ya kaykay sürmeyi sevmezsem ve param boşa giderse diye korkuyorum. Bir öneriniz var mı? Kaykayla uğraşan varsa yardım edebilir mi korkumu yenmem için.

Son düzenleyen: Moderatör:
Mutlaka ekipmanınız olsun (kask, dizlik vs) bir kere bindiniz mi zevkini anlarsınız zaten. Ekipmanınız da olursa hiç korkmadan tadını çıkarırsınız.

Son birkaç aydır kaykaya merak sardım ve bir kaykay almak istiyorum ama ya kaykay sürmeyi sevmezsem ve param boşa giderse diye korkuyorum. Bir öneriniz var mı? Kaykayla uğraşan varsa yardım edebilir mi korkumu yenmem için.
bence paten al da çok zevk veriyor sürmesi bide kaykay sadece parklarda sürebilirsin istanbul gibi bi şehirde yaşıyorsan yolda süremezsin paran boşa gitceğini sanmam 2 el de kolay bi şekilde satarsın ben kaykay sürüyordum sonra patene geçtim mf500 aldım

Kaykay için bence ilk önce kaykay kayabileceğin bir yer var mı ona bak. Bazı semtlerde kaykay parkuru gördüm İstanbul için konuşuyorum.

Ankara'da oturuyorum ama bazı parklar var düz olan çok yokuş var buralarda.
bence paten al da çok zevk veriyor sürmesi bide kaykay sadece parklarda sürebilirsin istanbul gibi bi şehirde yaşıyorsan yolda süremezsin paran boşa gitceğini sanmam 2 el de kolay bi şekilde satarsın ben kaykay sürüyordum sonra patene geçtim mf500 aldım
paten alacaktım ama fiyatları görünce içim karardı ve kaykay daha çok içime işledi ilk kaykayın neydi
Mutlaka ekipmanınız olsun (kask, dizlik vs) bir kere bindiniz mi zevkini anlarsınız zaten. Ekipmanınız da olursa hiç korkmadan tadını çıkarırsınız.

Teşekkürler kaykay ve ekipman önerisi yapar mısınız ucuz olursa sevinirim.

Ankara'da oturuyorum ama bazı parklar var düz olan çok yokuş var buralarda.

paten alacaktım ama fiyatları görünce içim karardı ve kaykay daha çok içime işledi ilk kaykayın neydi

Teşekkürler kaykay ve ekipman önerisi yapar mısınız ucuz olursa sevinirim.
oxelo fish 500 kullanıyordum ama fiyatları paten ile aynı düzelde uyguna 2 el bakabilirsin ekipman olarak decatlon da satılıyor oxelo dizlik seti onu alabilirsin epey iyi kaç defa düştüm birşey olmadı

Geri
Yukarı