Kaynakça belirtilirse telif yenir mi?

ekran

Hectopat
Makaleler
1
Bir video yüklüyorum, videoda görüntü ve şarkı var. Telif yer miyim? (Dark Souls'dan Sony'ye, hatta Battlefield bile var).

Son düzenleyen: Moderatör:
Nasıl bir görüntü ve şarkı? Bildiğim kadarıyla birçok oyun kendi şarkılarına telif atmıyor. Atanlar da var elbette ama nadirdir.

Nasıl bir görüntü ve şarkı? Bildiğim kadarıyla birçok oyun kendi şarkılarına telif atmıyor. Atanlar da var elbette ama nadirdir.

Hocam şunlar kısaca bu ilk video (tam bunu yazarken YouTube video 15 dakikadan uzun diye yüklemeyi iptal etti) hocam benim sesim arkadaki sesden daha baskın ama arkada videonun seside var ve gayet rahat duyulabilir durumda.
Telif yenir mi bu durumda.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Kaynakçayı açıklamaya koysam telif yer miyim?

Bir video yüklüyorum, videoda görüntü ve şarkı var. Telif yer miyim? (Dark Souls'dan Sony'ye, hatta Battlefield bile var).

YouTube politikalarında birinin video ses veya görüntüsünü 15 saniyeden fazla gösterirsen telif yersin. Bu sebeple şarkının sesini değiştir. Eğer telif yersen kanal kapanır.

YouTube politikalarında birinin video ses veya görüntüsünü 15 saniyeden fazla gösterirsen telif yersin. Bu sebeple şarkının sesini değiştir. Eğer telif yersen kanal kapanır.

Hala atmadım Allah'dan zaten ders için ürün tanıtımı vardı değiştirir onda kullanırım.

Geri
Yukarı