Kayseri fiber altyapı için en iyi ISS nedir?

AZEMCRY

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Kayseri Tınaztepe taraflarında fiber altyapı kullanan bir bina için 35 & 50 Mbps uygun fiyatlı ve taahhütsuz, pişman etmeyecek bir ISS önerebilir misiniz? Aklımda Millenicom var. Eğer sizde dediğim lokasyonda kullandıysanız Millenicom deneyimlerinizi paylaşıp, bana herhangi bir öneride bulunabilir misiniz?

Arkadaşlar merhaba. Kayseri Tınaztepe taraflarında fiber altyapı kullanan bir bina için 35 & 50 Mbps uygun fiyatlı ve taahhütsuz, pişman etmeyecek bir ISS önerebilir misiniz? Aklımda Millenicom var. Eğer sizde dediğim lokasyonda kullandıysanız Millenicom deneyimlerinizi paylaşıp, bana herhangi bir öneride bulunabilir misiniz?
Tamam ama ne fiberi? Türk Telekom? Superonline? Vodafone?

Arkadaşlar merhaba. Kayseri tınaztepe taraflarında fiber altyapı kullanan bir bina için 35 & 50 Mbps uygun fiyatlı ve taahhütsuz, pişman etmeyecek bir ISS önerebilir misiniz? Aklımda Millenicom var. Eğer sizde dediğim lokasyonda kullandıysanız Millenicom deneyimlerinizi paylaşıp, bana herhangi bir öneride bulunabilir misiniz?

Kablonet ile görüşebilirsiniz. Türk Telekom gibi kendine ait altyapısı var. Görüştüğümüzde yetkili kişi apartman ve binalara GPON kueamasak da altyapıyı tamamen fibere geçirdik demişlerdi.

Geri
Yukarı