Kazı çalışması fiber mi?

Evet Superonline fiber altyapi gelmis. Bir iki aya anca aktif olur. Butun ilcenizde yapiliyorsa daha da uzun surebilir. Sadece sizin sokaginizda yapiliyorsa daha da kisa surebilir.

Koca mahalle yapılıyor hocam bir yandan belediye asfalt atıyor bir yandan başka bir ekip kablo koyuyor 100'den fazla bina var ama her bina önüne getirmediler kafam karıştı şimdi ben birkaç hafta sonra Turkcell ile konuşayım o zaman
Tamamlanınca binanıza gelip söyleyecekler yöneticiniz protokol imzalayacak 2-3 hafta sonra binaya hattı döşeyecekler kutu koyacaklar onun aktif olması 1 hafta olacak önünüzde 2 aylık bir zaman var takribi en yakın. Ben bu süreci yaşadım oradan biliyorum.
ben yöneticiyle konuşup bilgilendireyim sıkıntı çıkmasın baya uzun sürüyor o zaman

Son düzenleme:
Öncelikle Superonline Fiberiniz hayırlı olsun.

Dışarda ki beyaz kapak kutuya hattı çektilerse ordan da binanıza kablo çekilecek. Belli bir prosedüre göre ilerliyorlardır. Şuraya bir yazın, bakalım bilgileri var mı? https://twitter.com/TurkcellHizmet

Şu anda orda çalışan görevliler belki bir şeyler biliyordur veya Superonline yetkilisi gelirse onlara sorun, kesin veya tahmini bilgi verirler.

Hemen peşine asfalt atmaları iyiymiş. Bu arada hangi il-ilçe?

Öncelikle Superonline Fiberiniz hayırlı olsun.

Dışarda ki beyaz kapak kutuya hattı çektilerse ordan da binanıza kablo çekilecek. Belli bir prosedüre göre ilerliyorlardır. Şuraya bir yazın, bakalım bilgileri var mı? https://twitter.com/TurkcellHizmet

Şu anda orda çalışan görevliler belki bir şeyler biliyordur veya Superonline yetkilisi gelirse onlara sorun, kesin veya tahmini bilgi verirler.

Hemen peşine asfalt atmaları iyiymiş. Bu arada hangi il-ilçe?
ankara keçiören biraz bekleyim önce işlemler bitsin iletişime geçip konuşacağım hocam umarım sıkıntı çıkmaz

Ben de Ankara Etimesgut'dayım bu yılın başında geldi bizim mahallemize superonline Ankara'da genişletiyor iyice fiber altyapıyı.
Etimesgut un merkezinde Fiber yok. Superonline Türk Telekom dan önce davranıp oraya altyapısını çekerse müşteri kapar.
ankara keçiören biraz bekleyim önce işlemler bitsin iletişime geçip konuşacağım hocam umarım sıkıntı çıkmaz
Bir arkadaş Keçiören de hem Superonline hem Türk Telekom firması Fiber yarışına girdi diyordu. Malum bazı yerlerine TürkNet Gigafiber gelecek ya.

Etimesgut un merkezinde Fiber yok. Superonline Türk Telekom dan önce davranıp oraya altyapısını çekerse müşteri kapar.

Bir arkadaş Keçiören de hem Superonline hem Türk Telekom firması Fiber yarışına girdi diyordu. Malum bazı yerlerine TürkNet Gigafiber gelecek ya.
Superonline çekti merkezin her yerine belediye tarafı Full fiber şu anda.

Geri
Yukarı