Kazı yapılmamasına rağmen altyapı var deniyor

kayapater

Kilopat
Makaleler
5
Bulunduğum evde hem benim bakabildiğim Türk Telekom kapsama haritasında hem de müşteri temsilcisinin sorgu ekranında Türk Telekom HiperNet gösteriyor. NetSpeed Millenicom gibi sitelerde de sorguladım 97 Mbps gösteriyor. Fakat Türk Telekom herhangi bir kazı yapmadı. Türk Telekom'u arayıp söylediğimde sanki ben deliyim gibi altyapı var diyor. Hiçbir rapor oluşturalım demiyorlar. Farkında olmalılar. Bunun sorumlusu onlar ve milleti kandırıyorlar. Türk Telekom'a başvurdum. Yarın gelip kurarız dediler. Onlara altyapının burada olmadığını eve kadar gelen bir hat olmadığını söyledim inanmadılar. Bugün de gelmeden altyapınız yok deyip işlemi iptal ettiler. Aynı sorunu yaşayanlar var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben yaşadım, 50 Mbps alırsınız dediği internetten 0.3 download almıştım. Arıyoruz altyapı var diyorlar, teknik ekip geliyor altyapı yok diyor. Biri modem bozuk der biri daire eski telefon kablosu eski der ama kimse bir çözüm bulamaz.

.

Dosya Ekleri

• black-man-with-question-marks-wtf-meme-does-not-understand-nigga.jpg
    black-man-with-question-marks-wtf-meme-does-not-understand-nigga.jpg
    34,5 KB · Görüntüleme: 35
O tag'ın doğuşunu biliyorum. Mesut Çevik ve Taylan Yıldız sağ olsun. Taylan Yıldız'a da bu durumu yazdım.

Technopat'da böyle şeyler yapması lazım. Hiç böyle bir işe girişmiyorlar. Recep baltaşın böyle bir konuya destek vermesi lazım. Farkındalık oluşturulması gerekiyor..

Yeni konular

Geri
Yukarı