KB5000842 güncellemesine dikkat!

Deriznogad

Femtopat
Daha fazla  
Sevgili dostlar, iki saat önce Windows 10 KB5000842 güncellemesini (isteğe bağlı güncelleme) yükledim. Restart yaptıktan sonra sadece masaüstü açıldı. Hiçbir şekilde ne ayarlar ne de (CTRL, alt, Del) görev yöneticisi, açma kapama kutucuğu vs. Açılmıyordu. Güvenli modda çalıştırmayı denedim ama aynı şekilde hiçbir menüye ulaşamadım. Win&r tuşuyla çalıştıra ulaştıktan sonra Control yazıp Denetim Masası'na ancak girebildim. Buradan bu son güncellemeyi kaldırarak sorunu düzelttim.
Bu güncellemeyi yüklemeyin, yüklerseniz bu yolla silebilirsiniz. İyi forumlar.

Sizle ilgili bir problem olabilir mi gerçekten? Aynı güncelleme dün bana da geldi, yükledim kullandım hiç bir sorunla karşılaşmadım çünkü.

Sizle ilgili bir sorun olabilir mi?
Olabilir tabi. Keşke emin olabilsem. O güncellemeden önce aida64'ü de gıncelledim. Belki bir çakışma durumu olabilir.
Sizle ilgili bir problem olabilir mi gerçekten? Aynı güncelleme dün bana da geldi, yükledim kullandım hiç bir sorunla karşılaşmadım çünkü.
Güncellemeden yüklendikten sonra restart yapmadan aida64 güncellemesi yaptım. Belki ondan kaynaklandı, emin değilim.
Evet tam yüklenmemiş. Şimdi sorunsuz çalıştı
Sizle ilgili bir sorun olabilir mi?
Sorun nendeymiş.

Son düzenleme:
Dediğin problemi 2 gündür çekiyorum, ama işin garip yanı ben güncellemeyi yapmadım. Bir anda exe.ler çalışmayı bırakıyor, veya icon lar gidiyor, taskmgr.exe ye ulaşımım engelleniyor. Bunları çözmek için güncelleme yapacaktım fakat yazdığını görünce duraksadım bi

Dediğin problemi 2 gündür çekiyorum, ama işin garip yanı ben güncellemeyi yapmadım. Bir anda exe.ler çalışmayı bırakıyor, veya icon lar gidiyor, taskmgr.exe ye ulaşımım engelleniyor. Bunları çözmek için güncelleme yapacaktım fakat yazdığını görünce duraksadım bi
Sizlerin sistemde virus veya bir hata olabilir. Taratabiliyorsanız taratın ama kesin çözüm değil. Sıfır kurulum yapın. Kaç gündür kullanmaktayım en ufak bir sorunla karşılaşmadım.

Sizlerin sistemde virus veya bir hata olabilir. Taratabiliyorsanız taratın ama kesin çözüm değil. Sıfır kurulum yapın. Kaç gündür kullanmaktayım en ufak bir sorunla karşılaşmadım.
Windows defender ve malwarebytes da herhangi bir problem gözükmedi, virüs bulaşması için mümkün olan tek aktivitem telefonumu usb ile bilgisayara bağlamamdır, fakat telefonum sıkıntısız bir şekilde çalışıyor, bilgisayara zarar veren bir virüs, telefonumu da etkilerdi diye düşünüyorum ama tabii ki yanlışta düşünüyor olabilirim. Bir diğer seçenek dosya aktarımı sırasında kablo temassızlığı yaşadım telefonumda, bir iki kere hata verdi aktarım anında, eğer bu hataların windows dosyalarımı bozma ihtimali var ise, bu da ayrı bir ihtimal olabilir. Başka da aklıma bir şey gelmiyor, eğer çözülmez ise bu güncellemeyi yapacağım, yine aynı hatalar devam ederse format artık, şu anlık format istemiyorum çok dolu bilgisayar.

Yeni konular

Geri
Yukarı