kbdclass.sys nedir?

wYusufs_INC

Decapat
Makaleler
2
Yer
Kahramanmaraş, Elbistan
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Bilgisayar: Sony Vaio Pentium 2117U 4 GB Ram 120 GB SSD
Cep Telefonu: LG V30+
Meslek
Öğrenci.
Belirttiğim sistem dosyası mavi ekrana sebep oluyor. Acaba bu ne dosyası bir bilginiz?

Kbdclass.sys gibi SYS dosyaları, Win32 EXE (Sürücü) dosyaları kategorisine girer. Keyboard Class Driver dosyası olarak, Microsoft tarafından Microsoft® Windows® Operating System yazılımında kullanılmak üzere oluşturulmuştur. ... Kbdclass.sys dosyası, Windows 10, Windows 8.1 ve Windows 8 sürümlerinde bulunur.

ALINTI

kbdclass.SYS gibi SYS dosyaları, Win32 exe (sürücü) dosyaları kategorisine girer. Keyboard class driver dosyası olarak, Microsoft tarafından microsoft® windows® operating System yazılımında kullanılmak üzere oluşturulmuştur... kbdclass.SYS dosyası, Windows 10, Windows 8.1 ve Windows 8 sürümlerinde bulunur.

alıntı

Dün Valorant oynarken mavi ekran yedim sorun klavye kaynaklı değil mi hatta WinDbg Preview dede image name de kbdclass.sys diyor bu arada laptop Monster Abra A5 v16.6 bu sorun çözebilirim?

Dün Valorant oynarken mavi ekran yedim sorun klavye kaynaklı değil mi hatta WinDbg Preview dede image name de kbdclass.sys diyor bu arada laptop Monster Abra A5 v16.6 bu sorun çözebilirim?

Merhaba üstadım acaba sorununuzu çözebildinizmi bende aynı hatayı alıyorum oyun oynarken nasıl bir çözüm yolu izlemeliyim?

Merhaba üstadım acaba sorununuzu çözebildinizmi bende aynı hatayı alıyorum oyun oynarken nasıl bir çözüm yolu izlemeliyim?

Hocam ban yemiştim kusura bakmayın hocam klavyenin orijinal yazılımını kullanmadım Valorant oynarken bir anda klavye kilitlendi ve kapatmaya çalışınca mavi ekrana düştü sanırım Clevo'nun orijinal yazılımını kullanmayınca oluyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı