KDE Plasma GTK teması görünmüyor

277726

Hectopat
Makaleler
4
1622218471402.png

Temayı arşivinden çıkarıp, dizinlerin iç içe geçmediğiden emin olarak ~/.themes klasörüne attığınızda gözükmüyor mu? Olmaz ise el ile ayarlamayı deneyebilirsiniz.
Bash:
gsettings set org.gnome.desktop.interface gtk-theme "attığınız-tema-klasörünün-adı"

Temayı arşivinden çıkarıp, dizinlerin iç içe geçmediğiden emin olarak ~/.themes klasörüne attığınızda gözükmüyor mu? Olmaz ise el ile ayarlamayı deneyebilirsiniz.
Bash:
gsettings set org.gnome.desktop.interface gtk-theme "attığınız-tema-klasörünün-adı"

Acaba ne tür bir dosya ile çalışıyor. Benim KDE Store'dan indirdiğim klasör tar. Gz ve verdiğiniz kod ile herhangi bir değişiklik olmadı.

Biraz geç cevap verdiğim için özür dilerim. Arşivinden çıkarılmış klasörün içeriğini atabilir misiniz?

Estağfurullah ne demek. Asıl boş vaktinizi bana ayırdığınız için ben teşekkür ederim. Sorduğunuz arşivi buradan yükledim:

Bu videoyu yapıp sonrasında üzerinde de değişiklikler yapmayı düşünüyordum ama bu videodakileri yapmaya başlarken GTK da sorun yaşadım ve şu an dolusuyla gtk theme, colors vb. ayarları değiştirdim. Tüm her şey çok karıştı. Acaba ondan dolayı da bir sorun oluyor olabilir mi?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı