Kebapçı Selahattin Sezonu

Makaleler
7
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Havacılık Sektörü
Profil Kapağı
1522248089
Türkiye Futbol Federasyonu son dönemlerde her sezon başlangıcında o döneme damga vurmuş bir ismi sezona adını vererek ligi başlatıyor biliyorsunuz. Bence bu sezonun ismi belli tartışmasız :) Çeşme'den gündeme damga vurdu sonuçta :)

20496219_10155524816851119_1392348012_n.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Terim yuvasına yani Galatasaray'a dönerse, adamı tebrik edeceğim ama dönmezse boşuna uğraşmış. Ayrıca Türkiye Milli Takımını Fatih Terim'den başkası düzeltemezdi belki Şenol hoca ama olmaz artık. Yeni Jenerasyon oturana kadar Milli Takımdan bir şey beklemeyin.

Abi bu alkışçı zihniyet bizde sürdüğü sürece gelen gideni aratacaktır, söyleyeyim. Sözüm meclisten dışarı bu arada.

Fakat ben bu adamın taklidini çok güzel yapıyorum onu söyleyeyim. :D

Bi' video atasım geliyor YouTube'a. :D

Abi bu alkışçı zihniyet bizde sürdüğü sürece gelen gideni aratacaktır, söyleyeyim. Sözüm meclisten dışarı bu arada.

Fakat ben bu adamın taklidini çok güzel yapıyorum onu söyleyeyim. :D

Bi' video atasım geliyor YouTube'a. :D
Bir taklit videosu bekliyoruz o zaman haberin olsun. Ne yazıkki bu adam hala nemalanmaya devam edecek bu ülkede.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı