Kedi 1 hafta yalnız kalırsa kendisine zarar verir mi?

sumplament

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar sorum ciddi, onu bıraktığımızı düşünebilir. Dolayısıyla aşağıya atlar. Babamın arkadaşı her 2 günde bir gelip mama verip kumunu alıyor bir de kediyi yokluyor. Balkon açık ama her zaman açık bırakırız zaten sandalyede oturur güneşin altında yatar vb. (kedim 27 aylık)

Bu kadar sure yalniz kalirsa cok fazla strese girebilir. Fazla stres sonucu normal sartlarda gostermeyecegi davranislar gosterebilir. Mumkunse bir yakininiz varsa ona birakin.

Bu kadar sure yalniz kalirsa cok fazla strese girebilir. Fazla stres sonucu normal sartlarda gostermeyecegi davranislar gosterebilir. Mumkunse bir yakininiz varsa ona birakin.
Hocam bırakalı 4 gün oldu zaten, muhtemelen 4 güne döneriz. Dün sabah eve mama koymaya gelmiş zaten babamın arkadaşı ve bildirmediğine göre bir sorun yok.

Aklım kedi de olduğu için şimdi yazdım.

Hocam bırakalı 4 gün oldu zaten, muhtemelen 4 güne döneriz. Dün sabah eve mama koymaya gelmiş zaten babamın arkadaşı ve bildirmediğine göre bir sorun yok.

Aklım kedi de olduğu için şimdi yazdım.

Bu daha cok kedinin karakteristigine bagli. Bazi kediler yalniz kalinca cok fazla strese girip ortaligi dagitabiliyor veya balkondan atlayabiliyor. Yani kesin boyle olur diyemem. 4 gunde sorun cikarmadiysa bundan sonraki surecte sorun cikacagini sanmiyorum.

Bu daha cok kedinin karakteristigine bagli. Bazi kediler yalniz kalinca cok fazla strese girip ortaligi dagitabiliyor veya balkondan atlayabiliyor. Yani kesin boyle olur diyemem. 4 gunde sorun cikarmadiysa bundan sonraki surecte sorun cikacagini sanmiyorum.
Hocam 2 gün gelmediğimizde trip atar doğrudur ama asla zarar vermez sadece seslendiğimizde çıkmaz bir süre (2-3 dakika) ardından normale döner zaten.

Yeni konular

Geri
Yukarı