Kedi besliyorum yazın balkonu açınca ne yapmalıyım?

Arkadaşlar kedi besliyoruml onunla ilk yaza girişim olacak ve Aydın'da yaşadığım için balkon açmak zorunda kalacağım. Ne yapabilirim balkon için? Yardımcı olun.
Hocam sakın ama sakın kediyi yalnız başına çıkarmayın balkona.
İsterseniz beton örün 2 metre, o kedi yine atlar oradan isterse. Sakın ama sakın.

Ve eğer bütçeniz yeterse ve balkonunuz olursa bu çok iyi olur;
external-content.duckduckgo.jpg

Çok güzel bir sistem. Amasya'ya gittiğimde bütün evlerde bunlardan vardı ama bütün evlerde.

Ben direkt celik tel yaptirdim pencere ve balkon kapilarina. Sinek de girmiyor, istese de parcalayamaz. Plastik olanlari parcalayabilir.

Balkon kapısını açmanın ne faydası kaldı?
Bir ben diğerlerinden farklı olması için söyledim.
İki;
external-content.duckduckgo.jpg

Bu bir balkon değilmi
Ama buna o sistemi yaparsa camı aralık bırakıp orda otursa hiçbirşey olmaz. Zaten asla ama asla beton dahi olsa kediyi tek başına bırakması lazım. Benim gösterdiğimde bir çözüm.

Bir ben diğerlerinden farklı olması için söyledim.
İki;
Eki Görüntüle 847503
Bu bir balkon değilmi
Ama buna o sistemi yaparsa camı aralık bırakıp orda otursa hiçbirşey olmaz. Zaten asla ama asla beton dahi olsa kediyi tek başına bırakması lazım. Benim gösterdiğimde bir çözüm.
İyi tamam da farklı öneri olmasının avantajı yok, balkonu serin diye açık bırakacaklar muhtemelen, o attığınız çözümde içerisi 200 derece oluyor. Camları açacaksa kedi için gene riskli.

İyi tamam da farklı öneri olmasının avantajı yok, balkonu serin diye açık bırakacaklar muhtemelen, o attığınız çözümde içerisi 200 derece oluyor. Camları açacaksa kedi için gene riskli.
Hocam anlamadınız galiba. beton olsa bile kedi orada yanlız kalmamalı. Aklımda bu vardı söyledim yani. Sineklik falanda takabilir. Eğer beğenirlerse ve evleri uygunsa yapsınlar. Kedi kuş değil 1 saniye içinde uçmaz. Ben kedimi 4.kattan kaç kere balkonun o fayansında aşşağı eğilirken buldum. Özellikle kızgınlık dönemlerinde.

Geri
Yukarı