Kedi icin su pınarı alınır mı?

Makaleler
5
Yer
Dattebayo
Daha fazla  
Normal su kabı aldım ama çeşmeyi açtığım zaman direkt gelip çeşmeden içmeye çalışıyor. Su kabını sürekli değiştiriyoruz. Bayat su olduğu icin yaptığını sanmıyorum.
Su pınarı alırsam tekrar çeşmeye gelir mi? Param boşa gitsin istemiyorum. Su pinarlari sağlıklı mı ve önerdiğiniz su pınarı var mı?

Normal su kabı aldım ama çeşmeyi açtığım zaman direkt gelip çeşmeden içmeye çalışıyor. Su kabını sürekli değiştiriyoruz. Bayat su olduğu icin yaptığını sanmıyorum.
Su pınarı alırsam tekrar çeşmeye gelir mi? Param boşa gitsin istemiyorum. Su pinarlari sağlıklı mı ve önerdiğiniz su pınarı var mı?

Kediler akar suyu tercih eder bu yüzden çeşmeye geliyordur. Ama pınar almanıza rağmen gelirse ya kabı beğenmemiştir ya da sizle olmak istiyordur her an.

Kediye bağlı, ürünü aldıktan sonra onu beğenmeyip yine çeşmeden içmeye çalışabilir. Garip varlıklar ne yapacakları çok belli olmuyor.

Bu kategoride en ucuz ürün olan Cado Pet Su Pınarı kullanıyorum. Aldığımdan beri kedimin su tüketimi arttı, bence faydalı oldu. İçinde elyaf karbonlu filtre var ve 3 ayda bir değiştirilmesi gerektiği söyleniyor. Ben henüz o kadar bekletmedim. Ayrıca iki haftada bir de ürünü komple yıkıyorum. Şimdilik bir olumsuzluk yaşamadık. Fakat kediler insanlar gibi değişik kişilik özelliklerine sahip. Aldığınızda seveceğinin garantisi yok maalesef.

Oldukça sessiz çalışıyor, televizyon izlerken orada olduğunu bile anlamıyorsunuz. Hatta şelale aparatı takılıyken suyun şırıltı sesi motordan daha fazla ses çıkarıyor diyebilirim. Mutlak sessizlik gibi bir tutumunuz yoksa rahatsızlık vereceğini düşünmüyorum. Yalnız içinde ki su seviyesi motorun emme bölümünün altına indiğinde motor hava çekerek ses yapıyor, su eklediğinizde normale dönüyor.

Piyasada ki diğer ürünler kadar şık olmasa da; fiyatı düşünüldüğünde işini çok iyi yapıyor. Yedek filtre konusunda da piyasadan temini oldukça kolay.

Yeni konular

Geri
Yukarı