Çözüldü Kedi kelebek yedi

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Shynie

Hectopat
Makaleler
2
Arkadaşlar selam, bugün kedim ben bahçede yatarken aniden kelebeğe doğru koştu, pati attı ve kelebek yere düştü, kelebeği kurtaramadım (F).
Sonra ağzını yaklaştırınca yer dedim, ensesinden tuttum çektim. (Annelerinin taşırken tuttuğu acıtmayan yer.) Sonra dedim: Kelebeği neden yesin?
Tekrar başına gitti, koklar derken kelebeği yedi.
Kanadından tuttum yemesin diye, kanadı elimde kaldı. 😖
Birkaç kere sırtına hafifçe vurdum belki yanlışlıkla yemiş falandır, çıkarsın diye.
Bir de üstüne yiyince diliyle dudaklarını yalayıp sanki lezzetliymiş gibi bir tepki verdi.
Korkuyorum şu an. Açlıktan mı yaptı, eğlencesine mi yaptı? Bir şey olur mu?
Yavru:

DHIF4609.JPG

Çözüm
Bir şey olmaz. Klasik kedi hareketi. Protein gibi düşünebilirsiniz. İleride sinek yediğini de göreceksiniz zaten.
Herkese çok teşekkür ederim, bu konudaki arkadaşa yardımcı olabilir misiniz?
Videoya yorum veyahut abone olursanız belki köpeği kurtarabilirler.

Arkadaşlar selam, bugün kedim ben bahçede yatarken aniden kelebeğe doğru koştu, pati attı ve kelebek yere düştü, kelebeği kurtaramadım (F).
Sonra ağzını yaklaştırınca yer dedim, ensesinden tuttum çektim. (annelerinin taşırken tuttuğu acıtmayan yer.) Sonra dedim: Kelebeği neden yesin?
Tekrar başına gitti, koklar derken kelebeği yedi.
kanadından tuttum yemesin diye, kanadı elimde kaldı. 😖
Birkaç kere sırtına hafifçe vurdum belki yanlışlıkla yemiş falandır, çıkarsın diye.
Bir de üstüne yiyince diliyle dudaklarını yalayıp sanki lezzetliymiş gibi bir tepki verdi.
Korkuyorum şu an. Açlıktan mı yaptı, eğlencesine mi yaptı? Bir şey olur mu?
Yavru:

Eki Görüntüle 953554

Benim ortaokul arkadaşım da sinek yemiş, canlı bir şekilde. Yemiş dediğime bakmayın. Sinek uçuyorken, arkadaşım ağzını açmış, tabii sinek arkadaşımın ağzının içine girmiş ve kendisi yutmuş. Anlattığına göre bir süre sineğin sesi gelmiş. Sonrasında bir şey olmamış. Bir de okul birincisiydi. Bazı insanlar tuhaf olabiliyor. Ed Stafford da kelebek yemişti. Belki kediniz gördü "ed stafford"ı ve canı çekti hayvanın. Annem anlatmıştı, o zamanlar küçükmüş annem. Yılan mutfağa girmiş ve annemin kedisi yılanı yemişti. Kedi yılanı yediği için zehirlenerek öldü.

Yeni konular

Geri
Yukarı