Kedi Kumu ve Yem Önerisi

jestere1231231

Hectopat
Merhaba 1 hafta sonra yavru kedi alacağım. Kedi için yem ve kum tavsiyeleriniz varsa yazarsanız sevinirim. Kedi kumu ve yem kokmayan olursa sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bütçene bağlı. Ben Ever Clean kullanıyorum ikidir. Güzel kum ancak pahalı. 10 LT'si 100 TL. 20-25 liralık kumlar pek verimli olmuyor.Mama olarak da bütçe varsa Acana, Origen, N&D, yoksa da Pro Plan öneririm.

Ben şok marketlerden King mama almak zorunda kaldım, kediler ona alışmış proplan kedi mamasını kullandığımda sürekli kusmalar (Alışma dönemi olabiliyor ama olmadı).
Kum konusunda tutarlı olmak isterseniz Migroslarda Sabun kokulu kedi kumları var ondan alabilirsiniz, Ever Clean öneririm. Kum torbası alırsanız yararınıza olur.

402981

Kum olarak bunu kullanıyorum. İnternet üzerinden alabilirsin ama pahalı. Ben metro marketlerden 10 KG sini 20 tl ye alıyorum, soldaki Marsilya kokulu da hoş bir koku veriyor ve ikisi de kedi sonuna kadar isal olsa bile hem kokuyu bırakmıyor hem de topak halinde tutuyor.
Mama olarak Felicia Kitten.

Mama Royal Canin Kitten öneririm başlangıçta. Pahalı ama güzel toparlıyor yavruyu. Kum olarak F/P sanicat önerebilirim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı