Kedi maması önerisi

TheForment

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, yavru kedi için mama önerebilir misiniz? Mito mama var evde şu an ama hakkında 1-2 tane kötü yorum gördüm içime kurt düştü.

Yaş mama diyorsanız ben kedime felix alıyorum hem 1+ hem de ilk 12 ay çeşitleri var Migros'larda bulunuyor bir de whiskas diye bir mama var doğru mu yazdım bilmiyorum ama kedim o markanın manasından nefret ediyor.

Yaş mama diyorsanız ben kedime felix alıyorum hem 1+ hem de ilk 12 ay çeşitleri var Migros'larda bulunuyor bir de whiskas diye bir mama var doğru mu yazdım bilmiyorum ama kedim o markanın manasından nefret ediyor.

Kuru mama hocam ama felix i bende kullanıyorum bir kere verdim bir problem olmadı ama.

Kuru mama hocam ama felix i bende kullanıyorum bir kere verdim bir problem olmadı ama.

Hocam kuru mamanın markasını bilmiyorum maalesef petshopdan alıyorum yaş mamayoda aralıklarla veriyorum fazlası ve sık olması zararlıdır.

Bence hepsinden 10 liralık 4-5 çeşit kaliteli diyebileceğimiz mamaları alın kedi hangisini severse onu verirsiniz vermeden mamayı da araştırın sıkıntısı var mı diye öyle devam edersiniz ben öyle yapmıştım zaten küçük kediler genelde yemek yemek ister kuru mamayı çok aç değillerse sevmezler.

Arkadaşlar, yavru kedi için mama önerebilir misiniz? Mito mama var evde şu an ama hakkında 1-2 tane kötü yorum gördüm içime kurt düştü.
Şu an piyasadaki en iyi fiyat performans ürünü Mystic Kitten, hem yerli hem de kedi sahipleri olarak içeriğinden eminiz. Bütçenizi belirtirseniz daha iyi yardımcı olabilirim.

Hocam bende sizin gibi aynı firmanın Micho mamasını kullandım. Herhangi bir olumsuzluk görmedim. Fakat şuan fiyatları epey artmış durumda. Ben en son 5.ayın 16'sında almışım. O zaman ki fiyatı 384 TL imiş. Şuan kendi sitesinde 470 TL olarak gözüküyor. Tabi firma da kendi çapında haklı. Girdi fiyatları yüksek haliyle. Velhasıl kelam fiyat bu kadar artmışken @LOTR Manyağı hocamında bahsetmiş olduğu Mystic mamaya yöneldim. Ve kıyasladığımızda içerik olarak Mystic Mama daha ön planda duruyor. Bazı kişiler içeriğine inanmıyor o da ayrı bir mevzu tabi. Ama ben kullanıyorum ve kedilerin yeme oranı da Micho mamaya göre daha yüksek gibi geldi. Eğer imkanınız varsa daha iyi markalara da yönelebilirsiniz tabi. Ama şahsen kendi bahçemde baktığım kedi sayısı 12 olunca ee bir de 3 tane de köpek baktığımı var sayarsak aylık maliyet 1.500 bin TL'yi buluyor. Evcil hayvan mamalarında KDV düşmediği sürece, girdilerin fiyatı, dolar ve bazı etkenlerde yapılandırmaya gidilmediği sürece biz evcil hayvan sahipleri yüksek fiyatlar vermek zorunda kalacağız. Biraz konu dışına taşmış gibi olduk affola. Sorunuzun cevabı Mystic marka mama kullanabilirsiniz hocam.

Felix çok kötü bir yaş mama içerisindeki et oranı %4 fiyat performans ürünü olarak kesinlikle Felicia yaş mamayı tavsiye ederim. İçerisinde %47 tavuk ya da et içeriği oluyor tavuk ve etin arasında fiyat farkı yok bunu da belirteyim %47 civarı da et suyu bulunuyor iki çeşitte de.

Hocam bende sizin gibi aynı firmanın Micho mamasını kullandım. Herhangi bir olumsuzluk görmedim. Fakat şuan fiyatları epey artmış durumda. Ben en son 5.ayın 16'sında almışım. O zaman ki fiyatı 384 TL imiş. Şuan kendi sitesinde 470 TL olarak gözüküyor. Tabi firma da kendi çapında haklı. Girdi fiyatları yüksek haliyle. Velhasıl kelam fiyat bu kadar artmışken @LOTR Manyağı hocamında bahsetmiş olduğu Mystic mamaya yöneldim. Ve kıyasladığımızda içerik olarak Mystic Mama daha ön planda duruyor. Bazı kişiler içeriğine inanmıyor o da ayrı bir mevzu tabi. Ama ben kullanıyorum ve kedilerin yeme oranı da Micho mamaya göre daha yüksek gibi geldi. Eğer imkanınız varsa daha iyi markalara da yönelebilirsiniz tabi. Ama şahsen kendi bahçemde baktığım kedi sayısı 12 olunca ee bir de 3 tane de köpek baktığımı var sayarsak aylık maliyet 1.500 bin TL'yi buluyor. Evcil hayvan mamalarında KDV düşmediği sürece, girdilerin fiyatı, dolar ve bazı etkenlerde yapılandırmaya gidilmediği sürece biz evcil hayvan sahipleri yüksek fiyatlar vermek zorunda kalacağız. Biraz konu dışına taşmış gibi olduk affola. Sorunuzun cevabı Mystic marka mama kullanabilirsiniz hocam.
Evet bende LOTR Manyağı hocamın tavsiyesi üzerinde aldım kedim çok severek tüketiyor. Önceden proplan kullanıyorum bu kimyasal olayları çıkınca derhal çöpe attım. Proplanı bu kadar iştahla yemiyordu. Sürekli yeni mama koymamı istiyor ama dengeli beslenmesi gerektiği için yeteri kadar koyuyorum. (günlük 60 70 gr arası)

Valla bizim kedi için annem kuru da yaşta royal canin kullanıyor hep fiyatını pahalı olarak biliyorum ama çok kaliteli olduğunu düşünüyorum. Bütçeniz varsa alınabilir, bizim kedi alıştığından mı güzel diye mi bilmiyorum ama öyle yiyor ki, insanın bile canı çeker.

Arkadaşlara teşekkür ediyorum, olumlu geri dönüşler aldığım için de ayrıca memnunum. Zaten az çok bu kategoride tanınan biriyim, hiçbir markanın da CEO'su olmadığımı düşünürsek zaten kendi denemediğim ve içeriğinden emin olmadığım mamayı önermem. Boş yere de asla bir markayı kötülemem. Proplan haberleri çıkmadan belki 5-6 önce diyordum kısa kullanımda olur ancak uzun vadede kullanılmaz hem yağ yapar hem de içeriğinden emin değiliz diye. Sonra zaten haklı çıktım :) Siz de bütçeniz el veriyorsa Mystic mama tercih edebilirsiniz, ayrıca farklı sorularınız olursa etiketlemekten çekinmeyin. @Gastly @LutherKing @TheForment

Geri
Yukarı