Kedi ölümleri arttı

joshamwerk

Kilopat
Yer
Londra
Merhabalar, bu sıralar dışarı çıktığımda her iki adımda bir kedi ölüsü görüyorum. Dün bir tanesinin üstünden belli ki araba geçmiş ve bütün organları dışarı çıkmış, bugün karşılaştığım iki cesette de hep boyunlarında kesik vardı. Bu olayların önlenmesi için arayabileceğim bir numara var mı?

Merhabalar, bu sıralar dışarı çıktığımda her iki adımda bir kedi ölüsü görüyorum. Dün bir tanesinin üstünden belli ki araba geçmiş ve bütün organları dışarı çıkmış, bugün karşılaştığım iki cesette de hep boyunlarında kesik vardı. Bu olayların önlenmesi için arayabileceğim bir numara var mı?

Ben de bugün İzmir'de kampüse giderken 2 3 tane gördüm kimi 4 5 aylık kimi ise daha büyük. Köpek olsaydı zehirlemiş olabilirlerdi ama kim kedileri neden zehirlesin ki sonumuz pek hayırlı değil ama bakalım.

Şu satanistler falan yapıyor olmasın?

Yazık ya bu hayvanlara en çok çocuklar yapıyor bunu kedilere tekme falan atıyorlar okuldan çıkarken görüyorum uyardım bir tanesini bana küfür ediyorlar dövmeye geliyorlar.

Hocam bizim burada çocuklar aksine hayvanalara sevecen yaklaşıyorlar o yönden bir sıkıntımız yok fakat trafik magandaları kedi köpek bazen yayalara bile süratli şekilde çarpabiliyorlar.

Dedektif falan mı tutacaksınız? :D arayacağınız bir numara olabileceğini sanmıyorum.
Yolda yaralı bir hayvan bulursanız, belediyenizi arayabilirsiniz.
Dün yere basamayan yavru bir kedi gördüm sokakta, belediyeyi aradım ve yarım saat sonra alıp gittiler.

Ben de belediyeyi aradım fakat her ne hikmetse operatörün birden bağlantısı kopuverdi :)

Şu satanistler falan yapıyor olmasın?

Aklımdan geçmedi değil fakat burada olacağını sanmam.

Ben de bugün İzmir'de kampüse giderken 2 3 tane gördüm kimi 4 5 aylık kimi ise daha büyük. Köpek olsaydı zehirlemiş olabilirlerdi ama kim kedileri neden zehirlesin ki sonumuz pek hayırlı değil ama bakalım.

Sapıklık işte hocam ne diyelim :(

Bu ne vahşettir arkadaş. Bence her gün boş vakitlerinde nöbet tut birisinin yaptığını görürsen fotoğrafını (fotoğraflarını) çekip şikayet et.

Hocam onla baş mı olur güzünüzü seveyim bu her gün olan bir şey değil zaten arkadaşın gördüğü kediler de muhtemelen donmuştur 2 3 günlük şeyler oluyor genelde ve şahsi fikrim olarak bunları yapanların şu anki sistemde ceza alabileceğini düşünmüyorum :/

Sözde hayvan sevici insan müsveddeleri yüzünden oluyor. Sokakta sahipsiz hayvan olması hem hayvana, hem insana, hem doğaya zarar veriyor. (doğaya verdiği zarar sözde hayvan seviciler tarafından yerlere dökülen pislikler)
Hayvanların toplanıp barınağa götürülmesi gerektiğini düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı