Kedi ölümleri arttı

Yazık ya bu hayvanlara en çok çocuklar yapıyor bunu kedilere tekme falan atıyorlar okuldan çıkarken görüyorum uyardım bir tanesini bana küfür ediyorlar dövmeye geliyorlar.

Hocam ağaç yaşken eğilir deyip sert davranmak gerekiyor böyle çocuklara TSK'nın mottosu vardır "Eğitimde merhamet vatana ihanettir diye"

Sözde hayvan sevici insan müsveddeleri yüzünden oluyor. Sokakta sahipsiz hayvan olması hem hayvana, hem insana, hem doğaya zarar veriyor. (doğaya verdiği zarar sözde hayvan seviciler tarafından yerlere dökülen pislikler)
Hayvanların toplanıp barınağa götürülmesi gerektiğini düşünüyorum.
Bu çözüm değil kediler ve köpekler sokakta dolaşabilir. Bunu yapan kişiler için idam gelmesi gerekiyor.

Bu çözüm değil kediler ve köpekler sokakta dolaşabilir. Bunu yapan kişiler için idam gelmesi gerekiyor.

Hocam idamlar henüz küçücük çocuklara tecavüz eden isnan dışı varlıklara bile gelmemişken bu konulara gelmez. Eğer genel anlamda diyorsanız idam yerine kısasa kısas olması lazım ama bunlar ülkeyi zaten karışık bir haldeyken daha da çok karıştırır.

Hocam idamlar henüz küçücük çocuklara tecavüz eden isnan dışı varlıklara bile gelmemişken bu konulara gelmez. Eğer genel anlamda diyorsanız idam yerine kısasa kısas olması lazım ama bunlar ülkeyi zaten karışık bir haldeyken daha da çok karıştırır.
Hocam emin olun küçücük bir çocuk bile kendinin çaresine bakabiliyor ama hayvanlar öyle değil maalesef.

Hocam emin olun küçücük bir çocuk bile kendinin çaresine bakabiliyor ama hayvanlar öyle değil maalesef.

Tabii hocam bu ülkede görmediğim kalmadı. Kediye tecavüz edip kafasını ezen mi dersin yakan mı? Bunu nasıl bir zihniyetle yapıyorlar anlamadım köpeğe tecavüz edeni gördüm eşeğe tecavüz edeni gördüm bu ülkede herhangi bir canlı olmak gerçekten zor.

Hocam ağaç yaşken eğilir deyip sert davranmak gerekiyor böyle çocuklara Tsk'nın mottosu vardır "eğitimde merhamet vatana ihanettir diye"

Merak etmeyin zaten bu kafayla eğitim sistemi mahvoldu çocukları okuldan soğutup gençleri üniversite mezunu işsiz bıraktınız psikolojisi bozulup intihar ediyor öğrenciler YKS LGS stresi yüzünden fillandiya eğitim sistemine bakabilirsin bir ara🙂

Merak etmeyin zaten bu kafayla eğitim sistemi mahvoldu çocukları okuldan soğutup gençleri üniversite mezunu işsiz bıraktınız psikolojisi bozulup intihar ediyor öğrenciler YKS LGS stresi yüzünden fillandiya eğitim sistemine bakabilirsin bir ara🙂
Ne alaka hocam bi aydınlatın beni.

Yeni konular

Geri
Yukarı