Kedi sahibini unutur mu?

Arkadaşlar bazı nedenlerden dolayı yıllardır beslediğimiz kedimizi barınağa vermek zorundayız. Yıllardır evden dışarı çıkmadı bebeklikten beri bizimle.

Ne gibi zorluklar yaşar, bizi unutur mu? Ziyaret edebiliyor muyuz onu barınakta?

Hocam barınağa vermeyin bence sahiplenmek isteyen bir tanıdığınız vb varsa ona verin baksın zor durumdaysanız.

Hocam barınaktan ziyade ona yeni bir sahip bulmaya çalışsanız daha iyi olur. Barınakta nasıl bakarlar bilmiyorum. Pek iyi bakacaklarını sanmam. Bende kedi sahibiyim ve küçüklükten beri benimki de evden çıkmadı. Çok üzülür ve orda zorluk çeker strese girer. Lütfen eğer imkanınız varsa dediğim gibi ona güvenilir bir sahip bulmaya çalışın.

Evcil hayvanlara bakamıyorsanız en iyi seçenek sahiplendirmektir. Barınaklar genel olarak sahipsiz sokak hayvanlarının toplanılıp sahiplendirildiği yerler.

Barınakta başına hoş şeyler gelmez, depresyona girer. Barınağa bırakmayın kesinlikle sahiplendirin.

Hocam barınağa vermeyin bence sahiplenmek isteyen bir tanıdığınız vb varsa ona verin baksın zor durumdaysanız.

Hocam barınaktan ziyade ona yeni bir sahip bulmaya çalışsanız daha iyi olur. Barınakta nasıl bakarlar bilmiyorum. Pek iyi bakacaklarını sanmam. Bende kedi sahibiyim ve küçüklükten beri benimki de evden çıkmadı. Çok üzülür ve orada zorluk çeker strese girer. Lütfen eğer imkanınız varsa dediğim gibi ona güvenilir bir sahip bulmaya çalışın.

Evcil hayvanlara bakamıyorsanız en iyi seçenek sahiplendirmektir. Barınaklar genel olarak sahipsiz sokak hayvanlarının toplanılıp sahiplendirildiği yerler.

Bizi, evi özler mi orada?

Arkadaşlar bazı nedenlerden dolayı yıllardır beslediğimiz kedimizi barınağa vermek zorundayız. Yıllardır evden dışarı çıkmadı bebeklikten beri bizimle.

Ne gibi zorluklar yaşar, bizi unutur mu? Ziyaret edebiliyor muyuz onu barınakta?

Sahiplendirecek birisi bulamazsan eğer ben alırım. Kendim halihazırda 8 kedi 2 köpek bakıyorum.

Geri
Yukarı