Kedi sahiplendikten sonra ne yapılmalı?

• Konuyu başlatan Zel
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 81
  • Görüntüleme 5B

Zel

Hectopat
Yer
/POC/
Dostlar merhaba. Bugün bir arkadaşım, okula bir kedi getirdi ve yavru. Sürekli ağladığını görünce dayanamamış ve getirmiş. Bende sahiplenmek için aldım. Şuan sizce neler yapmam gerekiyor ? Umarım kötü bir şey yapmamışımdır. Ve şuan mırıldıyor ve sürekli benim yanıma gelip uyuyor, çok tatlı.

Dostlar merhaba. Bugün bir arkadaşım, okula bir kedi getirdi ve yavru. Sürekli ağladığını görünce dayanamamış ve getirmiş. Bende sahiplenmek için aldım. Şu an sizce neler yapmam gerekiyor? Umarım kötü bir şey yapmamışımdır. Ve şu an mırıldıyor ve sürekli benim yanıma gelip uyuyor, çok tatlı.

Hocam yemeğini suyunu verin bir süre rahat bırakın kendi halinde kalsın. Daha sonra hastalığı var mı diye kontrol edebilirsiniz veterinere götürüp.

Dostlar merhaba. Bugün bir arkadaşım, okula bir kedi getirdi ve yavru. Sürekli ağladığını görünce dayanamamış ve getirmiş. Bende sahiplenmek için aldım. Şuan sizce neler yapmam gerekiyor ? Umarım kötü bir şey yapmamışımdır. Ve şuan mırıldıyor ve sürekli benim yanıma gelip uyuyor, çok tatlı.
Büyük ihtimalle Anne şefkati istiyor.

Hocam yemeğini suyunu verin bir süre rahat bırakın kendi halinde kalsın. Daha sonra hastalığı var mı diye kontrol edebilirsiniz veterinere götürüp.
Hepsini verdim hocam çok kötü bir yere tuvaletini yaptı yemek ve içeceğini verdikten sonra. Yarın da veterinlere götürüp her ihtiyacını yapacağım.

Geri
Yukarı