Kedi sahiplendikten sonra ne yapılmalı?

• Konuyu başlatan Zel
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 81
  • Görüntüleme 5B
Hocam ben öyle biri değilim 5 yıldır muhabbet kuşlarım vardı şuan annem'in hastalğı yüzünden sahiplendirdik. Sorumluluk alabilirim ve alıp 2 gün sonra atmam, bana güvenin.

Okula arkadaşı getirmiş yaşı küçük mü ? 😄 Ne yani 20'li yaşlarda biri getirmiş ve hatta bana güvenmiş yıllardır arkadaşım ve en iyi kişi olarak beni seçmiş olamaz mı ? ya da profil de muhabbet kuşu olmasını nasıl tehlike olarak gördünüz ? Ben heves için sahiplenseydim 5 yıldır 3 canlıya bakmazdım. Ve zaten hepsiyle çok ilgiliyim şüpheniz olmasın.

Dedigimi yanlis anlama, kediyi dusundugum icin varsayimlarda bulunuyorum, tabi ki yaniliyor olabilirim : )

Hocam kedilere hele ki yavru kedilere süt verilmez. Çünkü sindiremezler.

Umarım haksız çıkarsınız diyelim o zaman :) Ama teorilerinizde haksız görünmüyorsunuz sanki. Bekleyip görelim.
Hocam 5 yıldır bakıyorum diyorum ya canlı, bu düşünceden kurtulun yahu, zaten heves için değil ki kediyi sahipenme sebebim tamamen çok üzüldüğüm ve onun yaşam kalitesini arttırmak istediğim için. Heves için sahiplenseydim zaten hevesim geçince umursamazdım onları.
Aynı şekilde yaş mamada vermeyin midesi kaldıramıyabilir her ihtimalle karşı...
Dediklerinizi not ettim, teşekkürler

Dediğimi yanlış anlama, kediyi düşündüğüm için varsayımlarda bulunuyorum, tabi ki yanılıyor olabilirim : )
Aynısını yazacaktım konu sahibine. Sizin bu yazdıklarınızı yavruya verdiğiniz değerden dolayı yazdığınızı biliyorum. Eve alışırsa ve sonrasında sokağa bırakılırsa gerçekten yaşayamaz.

Hocam 5 yıldır bakıyorum diyorum ya canlı, bu düşünceden kurtulun yahu.
Değerli kardeşim en çok beni yanıltmanı isterim zaten. Merak etme hakkında olumsuz bir düşünceye kapılmış değilim. Her zaman yanındayım ve yardımcı olmak isterim. O yavruyu evine alarak merhametini göstermişsin zaten. Lütfen bizi yanlış anlama. Sadece basit bir ikaz yapmak istedik @bitwise hocam ile. Durumunu ve yaşını bilmediğimiz için geçici bir heves olmasını istemedik. Zaten yazdıkların ile bizi yanılttın.

Dostlar merhaba. Bugün bir arkadaşım, okula bir kedi getirdi ve yavru. Sürekli ağladığını görünce dayanamamış ve getirmiş. Bende sahiplenmek için aldım. Şu an sizce neler yapmam gerekiyor? Umarım kötü bir şey yapmamışımdır. Ve şu an mırıldıyor ve sürekli benim yanıma gelip uyuyor, çok tatlı.

Hocam yanına bence köpek ve fare alın

Değerli kardeşim en çok beni yanıltmanı isterim zaten. Merak etme hakkında olumsuz bir düşünceye kapılmış değilim. Her zaman yanındayım ve yardımcı olmak isterim. O yavruyu evine alarak merhametini göstermişsin zaten. Lütfen bizi yanlış anlama. Sadece basit bir ikaz yapmak istedik @bitwise hocam ile. Durumunu ve yaşını bilmediğimiz için geçici bir heves olmasını istemedik. Zaten yazdıkların ile bizi yanılttın.
Bende üzüldüğüm için öyle dedim, sadece bana güvenin heves ile alakası yok. Zaten bol bol fotoğraf atarım merak etmeyin 🥰 Eğer yanlış yaparsam söylersiniz düzeltirim hocam bu arada.

Bende üzüldüğüm için öyle dedim, sadece bana güvenin heves ile alakası yok. Zaten bol bol fotoğraf atarım merak etmeyin 🥰 Eğer yanlış yaparsam söylersiniz düzeltirim hocam bu arada.
Size güvenim sonsuz :) Bilgim yettiği kadar da yardımcı olurum hiç dert etmeyin. Ve küçük büyük demeden aklınıza takılan her detayı da sorun, çekinmeyin. Bilmemek ayıp değildir. Tecrübe edine edine öğreniyoruz hepimiz. Bu kadar konuştum size oğlum Oscar'ı da göstereyim. Buyurun.

Size güvenim sonsuz :) Bilgim yettiği kadar da yardımcı olurum hiç dert etmeyin. Ve küçük büyük demeden aklınıza takılan her detayı da sorun, çekinmeyin. Bilmemek ayıp değildir. Tecrübe edine edine öğreniyoruz hepimiz. Bu kadar konuştum size oğlum Oscar'ı da göstereyim. Buyurun.
20211015_175501.jpg

Hocam tam net değilse bir daha çekebilirim. Yavru gibi geldi bana ama tam bilemedim. Bu arada attığınız linke ulaşamıyorum.

Geri
Yukarı